PÁTEČNÍ GLOSY

Miroslava Macka:
Václav Cestovní Kancelář Fischer chce záhy pověsit podnikání na hřebík a za pět let se stát prezidentem republiky.
Je proto nejvyšší čas, aby jeho bývalí kolegové senátoři přestali být politicky korektní a prozradili jakou docházkou a "pracovitostí" tento muž v černém vynikal.
Neboť prevence je vždy desetkrát účinnější a desetkrát levnější než terapie. A mít tuto "davovou moudrostí" zvolenou figurinu na Hradě, to už by byl opravdu poslední kamínek do mozaikového panoramatu českého Absurdistanu.
Obávám se, že k dnešním a zítřejším senátním volbám přijde tak malé množství lidí, že jejich výsledek rozhodně nebude odrazem nálad a názorů společnosti. Což je špatně a člověku se až příliš silně dere na mysl staré německé tvrzení, že Češi si neumějí vládnout.Viz předchozí fischerovská možnost.
Problémy, které se objevují všude, kde soupeří o jedno území dva kmeny - viz dnešní Palestina nebo Čečna, nelze, bohužel, natrvalo vyřešit ani dnes tak oblíbeným protektorátem, spočívajícím ve vyslání "mírových sborů" a žoků potravin a peněz.
Obávám se, že jedinou účinnou metodou by bylo dnes zcela nepřijatelné přírodní řešení: obsazení území, vyvraždění dospělých mužů, znásilnění žen, "poturčení" dětí a tím rázná asimilace původního kmene.
Pokud jste se v tomto okamžiku otřásli odporem, vězte, že váš vlastní rod vznikl na tomto průchozím místě střední Evropy s vysokou pravděpodobností přesně takto.