PONDĚLNÍ GLOSY

Miroslava Macka:
Kdyby se vám čirou náhodou zdálo, že 50 milionů korun, které v letech 1997 - 98 "půjčil německý podnikatel Hauptmann tehdy opoziční Zemanově sociální demokracii, je přesně deset procent ze sumy půl miliardy korun, za kterou už vládní sociálně demokratická vláda koupila od jedné z Hauptmannových firem budovu pro Národní bezpečnostní úřad, vězte, že jde o podobnost zcela náhodnou a rozhodně nešlo o zaokrouhlenou provizi, ale bezúročnou výpomoc sympatické straně ve finančních nesnázích od milého zahraničního příznivce akce čisté ruce.
A že šéf jedné z krycích firem celé transakce Ivan Lhotský byl v roce 1999 těžce raněn při pokusu o vraždu? Ale co vás nemá, to určitě pranic nesouviselo s celou transakcí a na Lhotského střílel nějaký ten osamělý psychopat, rozezlený manžel jeho tajné přítelkyně nebo cikán, černý cikán....
Až skrytá kamera donutila řetězec rychlého občerstvení KFC stáhnout z nabídky pokrm nazvaný Vegetable Twister, neboť jeho těsto se smažilo na rostlinném oleji spolu s tradičními kuřecími křidélky a zarytí vegetariáni byli názvem "vegetable" uvedeni v omyl, neboť jej měli rovnocenný názvu "vegetarian" a v jedenácti případech se omylem této hrůzy, smažené spolu s kuřecími kousky, dotkli. Můj moudrý otec by jim řekl: válku na vás, potvory!

Miroslav Macek