ČTVRTEČNÍ GLOSY 6.04.2023

Miroslava Macka
Nemocnice v německém Marburgu zřídila kontaktní místo pro pacienty, kteří se domnívají, že jim očkování proti covidu-19 poškodilo zdraví. Je jich tolik, že je lékaři nestíhají odbavovat, informoval list Frankfurter Allgemeine.
Na čekací listině je momentálně přes sedm tisíc lidí a každý den přibývají po stovkách další. "Denně nám na postvakcinační syndrom chodí stovky dotazů. Kolik z podezření se nakonec prokáže, nelze při prvním kontaktu odhadnout," prohlásil přednosta ambulance Bernhard Schieffer.
Postvakcinační syndrom přirovnává k takzvanému dlouhému covidu, při kterém se lidé potýkají s některými příznaky nemoci i po zotavení. Pacienti si totiž rovněž stěžují na neustupující únavu, neurologické a srdeční obtíže.
Dodávám:
Neměli by se šiřitelé takových zpráv zavírat? Vždyť přece na slovo vzatí experti nás přesvědčili, že očkování stoprocentně chrání proti covidu, očkovaní nejsou přenašeči choroby, očkování v době probíhající epidemie je oproti zpozdilým zvyklostem v pořádku a očkování je zcela bezpečné, jen s velice řídkými mírnými vedlejšími účinky.
Hlavně však nevěřte proputinovským dezolátům, kteří dávno tvrdili a tvrdí, že ty zázračné vakcíny se spike proteiny mohou nevyzpytatelně poškozovat zdraví a způsobovat smrt.

Kanadská lesbická poslankyně Kristyn Wong - Tam předložila návrh zákona, podle kterého by byly během akcí LGBT vymezeny „bezpečné zóny“, ve kterých by byl pokutován 25.000 dolary každý, kdo by pokřikoval něco proti gayům a trans lidem v okruhu 100 metrů.
Dodávám:
Pokládám to za nehoráznou diskriminaci, neboť zákon by zvýhodňoval odpůrce těchto akcí se silným a daleko se nesoucím hlasem.

Určitě si poslechněte a hlavně se nad slyšeným zamyslete!

Stačí kliknout!