STŘEDEČNÍ GLOSY 11.08.2021

Miroslava Macka
Experti Mezinárodního panelu pro klimatickou změnu (IPCC) zveřejnili v pondělí další alarmující zprávu. Země se vlivem lidské činnosti rychle otepluje, a pokud nevynaložíme biliony na zastavení produkce CO2, nastane průšvih nedozírné velikosti.
Z článku Akademie věd „Výkyvy klimatu v poslední době ledové na Moravě“ z roku 2018:
Prostředí posledního interglaciálu (poslední doby meziledové) a glaciálu dokumentuje výkyvy klimatu, které nemohou být ovlivněny člověkem. Přesto jsou tyto výkyvy jasně zřetelné jak z terestrického, tak z mořského záznamu. K extrémním změnám ve vývoji teploty a srážek, mnohem vyšším než je tomu v dnešní klimatické hysterii, docházelo zcela jistě v naší nedávné (z geologického pohledu) minulosti.
Dodávám:
Jenže tehdy nebyli experti, kteří by se sápali na ty biliony…

Imunolog Jiří Šinkora na facebooku:
Počet SARS Cov-2 nakažených je už jen Orwell. Když budete PCR testem takhle masívně sledovat výskyt jakéhokoli jiného respiračního viru, dojdete ke stejným nebo i vyšším číslům. Lžou vám a straší vás. Ty zrůdy z epidemiologické a vakcinologické společnosti a všechny další obskurní spolky chtějí zůstat viditelní a někteří na tom chtějí ještě vydělat…
Jsem bezmocný - můžu o tom jen psát a poukazovat na to…
A teď všem, kteří mě kdy četli nebo poslouchali, byli prokazatelně imunní anebo nemocí prošli, přesto se nechali se očkovat a měli a budou mít potíže - jste dospělí a příčetní. Můžete si za to sami. Jen idiot se nechá očkovat po prodělané nemoci.

Herec a scénárista Zdeněk Svěrák na Letní filmové škole:
Dělám všechno možné, aby se dali lidé očkovat, a není s nima k hnutí. Protože když to začínalo, a ještě jsme nevěděli, co je to za prevíta, tak jsem říkal: Nebojte se, však oni vědci na to něco najdou. No, a když se našlo a přestali jsme se bát, tak je spousta lidí, kteří do toho nechtějí vstoupit.
Dodávám: Jako do strany, soudruhu Svěráku, jako do KSČ, však ono politbyro něco vymyslí, a také z toho vyplynou různé výhody, takže nechápu, proč s některými lidmi není hnutí.

Petra vymyslela nové reklamní heslo k očkovací kampani:
Soudruzi, již brzy ve vašem bordelu! Pich za vpich!

Petra: Chystá se kampaň, v níž mají přesvědčovat k očkování youtuberky a youtubeři.
Já: Jsem velmi pro, ale musí jít o mladé youtuberky a velice kontaktní kampaň!
Petra tradičně: Ty jseš ale blbej! (Což je pro mne nejvyšší pochvalou!)