ÚTERNÍ GLOSY 15.06.2021

Miroslava Macka
5těžujete si, že vám banky z úspor neplatí téměř žádné úroky? Tady je návod k použití. Areál ve středočeské vesnici Netřeba koupil v roce 2010 Petr Arenberger, bývalý ředitel vinohradské nemocnice, poté ministr zdravotnictví a nyní opět ředitel této nemocnice, za necelé tři miliony korun. Ovšem jenom z nájemného z části areálu dostal od „své“ vinohradské nemocnice dohromady skoro 8 milionů.
A ne, nebojte se, to u nás není trestné.

Jedno nechápu. Je-li očkování proti covidu dobro samé, proč je zapotřebí je šířit zastrašováním, vyhrožováním, sankcemi a na druhé straně sliby různých výhod?

Petr Paulczyński na facebooku:
Viděl jsem to včera na vlastní oči, když dozněla ruská hymna, ruský tým zůstal stát, Belgičani poklekli a sklidili projevy zhnusení od fanoušků na stadionu v Petrohradě. Prý to bude řešit UEFA. A teď mi řekněte, jsou normální ti poklekávači nebo ti bučící fanoušci?

Čtenář glos M. H. mi napsal:
V reakci na páteční glosu končící větou: "Dodávám: Nenajde se v české kotlině, moravských úvalech a zbytku Slezska politik, který by pronesl podobná slova, abych měl na podzim koho volit?" si dovoluji upozornit, že takového politika tady dávno máme a je jím Tomio Okamura! Stačí si jen poslechnout kterékoli z jeho vyjádření, které nahrál k této záležitosti již dříve na svůj youtube kanál.
A víte, že v poslední době slýchám od více a více lidí, že budou protestně volit právě SPD?

Češi jsou smějící se bestie:
Vědci prokázali, že křestní jméno má velký vliv na schopnost otěhotnět. Kupříkladu Ludmila má výrazně větší šanci otěhotnět než Ladislav.

Určitě si přečtěte!
http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/meli-bychom-si-priznat-ze-demokracii-je-treba-od-zakladu-prestavet.A210608_185652_pozice-tema_lube