PONDĚLNÍ GLOSY 8.06.2020

Miroslava Macka
Připadá vám nelogické, aby vláda sebrala nejprve obcím peníze, které dle rozpočtového určení daní
měly dostat a pak je začala přerozdělovat formou dotací?
Naopak, je to velmi logické, byť hanebné. Jednak jde o další ukázku řízení státu jako firmy, tentokrát tzv. nepřátelské převzetí.
A dále, dotace budou nenárokové, takže více připutují ke známým a poddajným, kteří umějí skvěle šoupat nohama, žmoulat čepici, zdravit u vrbiček a velebit Babiše. Prostě další dotace, které posílí vliv přerozdělovačů a dramaticky zvětší již tak veliký korupční prostor.
Na druhé straně vyvstává skvělý prostor pro protiúder: pokud se ohrožené obce seřadí do jednotného sevřeného a pevného šiku a nestrpí mezi sebou jakoukoliv pátou kolonu, pak se takovým soustem nenasytný Babiš lehce může zalknout. Šance je to ohromná!

Absolutně nechápu obavy lidí z nezaměstnanosti! Kupříkladu Michaela Marxová, bývalá ministryně práce a sociálních věcí nově nastoupí na ministerstvo zahraničí coby politická náměstkyně mající na starost podporu krajanů, rozvojovou či humanitární pomoc, podporu české vědy a výzkumu ve světě i podporu žen v diplomacii.
No neberte to!

Zdá se, že jsem naletěl důvěryhodně se tvářící zprávě o zákazu lahví GT (Greta Thurnberg) italskými hygieniky. Omlouvám se, už je odstraněna. Člověk se stále učí!


Stále je vám něco nejasné?
Druhá vlna přijde v létě. Druhá vlna přijde na podzim. Druhá vlna přijde v zimě. Druhá vlna nepřijde. Virus nesnáší letní teplo. Virus má rád letní teplo. Pochází z netopýra. Pochází z luskouna. Pochází z čínské laboratoře. Pochází z americké laboratoře. Všichni na něj zemřeme. Ještě nikdo na něj nezemřel. Kdo si myslí něco jiného, je debil.

Češi jsou smějící se bestie, odposlechnuto na nádraží Ostrava - Svinov:
„Kdy bude u nás manifestace na protest toho zabitého černocha?“
„Taky na to čekám, potřebuji novou telku a kávovar.“

Určitě si poslechněte:
http://www.email.cz/download/k/ugwfRqjAg1O1ehUptc-TafmUHGRZbfLmIuXtx_WOUqxXJBWCBbWMgOd6abxzhvXIzpKB1KM/poslanci_v_parlamente_poberat_4_000_eur.mp4