PONDĚLNÍ GLOSY 22.01.2018

Miroslava Macka
Vzkaz všem diskutujícím na sociálních sítích: ať už bude zvolen váš milec nebo zlolajný nepřítel, jedno je zcela jisté: NESTANE SE VŮBEC NIC.

Ten Radiožurnál je opravdu jako za Husáka. V pátek jsem se kupříkladu dozvěděl, že Jiří Drahoš navštívil jakousi mléčnou farmu a zašel i mezi krávy.
Proboha!

Fanatičtí odpůrci Miloše Zemana mají jediný problém a tím je Jiří Drahoš.

Jen blbec nemění své názory aneb Miloš Zeman v roce 2003:
"Já jsem vždy zastával názor, že Evropská unie potřebuje společnou zahraniční politiku, společnou obrannou politiku a samozřejmě také společnou fiskální politiku včetně postupné harmonizace daňové soustavy."

Firmy z Agrofertu si objednávaly u Čapího hnízda reklamu za desítky milionů korun, takže zisky z reklamy činily až 91% obratu Čapího hnízda. Tyto peníze tak zpětně zafinancovaly stavbu Čapího hnízda, neboť se z nich splácely bankovní úvěry. Holdingu Agrofert se také takto zvýšily náklady a snížily daně.
A teď zásadní otázka, kterou by se měli zabývat jak kriminalisté, tak finanční úřad: Jakou reklamu, pokud vůbec, Čapí hnízdo pro firmy Agrofertu zajišťovalo? Nejde jen o další podvod?

Ukázku toho, kam až může zajít „korektnost“, mi poslal čtenář glos O. S.:
Napsal jsem p. Fendrychovi jako reakci na jeho článek na aktualne.cz „Zeman se bojí prohry…“:
„Až se nálada ve společnosti opravdu změní, Vy a Vám podobní dostanou přinejmenším pořádně po hubě. S.“
Jeho reakce:
„Pane S., to, co píšete je vyhrožování násilím. Pokud to neodvoláte, obrátím se na policii, aby Vás předvolala a vyslechla. Dopouštíte se trestného činu.“
Mám se bát, že přijde zásahová jednotka?
Dodávám: Jak říkala eurokomisařka Jourová, zatím se budou na sítích mazat jen výzvy k zabití. Takže reklama na film „Je třeba zabít Sekala“ má utrum…

"Nejpošetilejším ze všech omylů je, když si mladé dobré hlavy myslí, že ztratí originalitu, jestliže uznají pravdy, které uznal již někdo před nimi."
Johann Wolfgang Goethe

Češi jsou smějící se bestie:
Objednávka zněla jasně. Zavřít Babiše a ne Libeňský most. Jenže v tomto Kocourkově…