PONDĚLNÍ GLOSY 18.09.2017

Miroslava Macka
Náměstkovi ministra průmyslu Novotnému by měl někdo vysvětlit, že cikáni nejsou obtížní a zbyteční. Vždyť kdybychom se ráno probudili a nebyl zde ani jeden, dovede si představit ten zdrcující negativní dopad na HDP, pracovní trh a důchodový systém a kvalitu našeho života?
Já tedy ne, ale někdo možná ano…

Europoslanec za svobodné Jiří Payne:
"Já bych dneska už nemluvil o vystoupení z Evropské Unie. Já bych daleko více mluvil o tom, že se musí zásadně přebudovat."
A tak tu máme dalšího naivku, který vstoupil do KSČ, aby ji zevnitř přebudoval. (Že jsem jich za život potkal!)
EU bude taková, jakou si ji bude přát mít Německo a Francie, nebo nebude žádná, napsal jsem už před drahnými léty a platí to stále.

Před čtyřmi léty jsem též napsal, že odchod Petra Macha, šéfa Svobodných, do Bruselu je hrubou chybou, která se jim vymstí.
Rok se s rokem sešel a co myslíte? Přelezou Svobodní přes tři procenta? Těžko, přetěžko…

Jindřich Šídlo:
Andrej Babiš právě oznámil, že ho "vydírali estébáci". Do voleb je z něj signatář Charty.

Karolina Stonjeková:
Eurkomisařka Džourová potřebuje jednotnou metodiku, aby mohla testovat dvojí kvalitu potravin a měla v ruce pádný argument. Kolik bude testování stát, neřekla.
Já ti, Věrko, poradím a dokonce, že jsi to ty, za to ani nebudu nic chtít.
Bude to děsně levný testování a bude to hotový dřív, než řekneš "eurodotace jsou zlo". Kup si jednu pizzu, čokošku a prášek na praní v Německu a ten samej tovar u nás. Pak si sedni a porovnej složení.
A máš to, kočko, neprůstřelně otestovaný!

Čeština je jazyk vtipný:
Stropnický = strop nicky.