ČTVRTEČNÍ GLOSY 11.05.2017

Miroslava Macka
„Já bych byl strašně rád, kdybyste rozlišovali mezi Babišem v politice, který nejel nikdy v žádné korupci, a Babišem, který podnikal v minulosti. Není žádný důvod mě odvolat.“
Schizofrenie v přímém přenosu…

Předseda poslaneckého klubu ANO Faltýnek, předtím osmnáct let člen ČSSD, bojuje proti tradičním stranám“…
To mu to prozření trvalo nějak dlouho, dodávám.

Neuvěřitelně dlouho také trvalo socialistům a lidovcům prozření, s kým se posadili do vlády, neboť to, co dnes právem vyčítají Babišovi, věděli velmi dobře již tehdy. Vůně koryt (pardon, odpovědnost k voličům) však převládla.

Vadim Petrov:
Jsou tisíce lidí, kteří touží žít jiné životy, než jen ty svoje. Sociální sítě jim k tomu dávají skvělý prostor. Je jim všechno jasné, a když má někdo jiný názor, všimněte si, jak začnou být rychle agresivní. Ti chytřejší se pokouší být vtipní. Ale princip je stejný - nediskutují, prosazují se.
Dodávám:
Touhu žít i život jiných, než jen svůj mají ovšem jen lidé, kteří nejsou se svým životem spokojeni, a tak ho touží otrávit i jiným.

Jen zcela náhodou jsem se dozvěděl, že se režisér Poživil snaží v Českém rozhlasu prosadit vzpomínkový pořad na nedávno zesnulého herce Michala Pavlatu a stále se mu to nedaří a nedaří. Což je, vzhledem k tomu, co z éteru slýcháváme, značně podivné.
Nevíte někdo o tom něco?

Češi jsou smějící se bestie:
Babiš u mne stoupl v ceně. Tak poslušné stádo 46 ovcí žádný jiný bača nemá!