ÚTERNÍ GLOSY 18.04.2017

Miroslava Macka
Nákladní auta měla by být vykázána z velkých měst, čímž by se zabránilo podobným útokům, jaký se stal ve Stockholmu, napsala redaktorka novin Aftonbladet Eva Franchell. Zásobování by se mělo provádět tehdy, kdy nejsou na ulicích davy lidí a auta se tak nemohou stát smrtícími zbraněmi.
Zřejmě té paní ne a nedochází, že smrtící zbraní je ten muslim za volantem a ne automobil. Vykázat muslimy by tedy bohatě stačilo…

Bundeskriminalamt, statistika kriminality migrantů za rok 2016:
295 000 trestných činů a 82 mrtvých…

Petr Nárožný:
„Čekám, kdy v naší zemi vznikne vysoká škola čerpadlářská. Studium bude tříleté a jediný předmět bude čerpání fondů z Evropské unie. Divím se jenom, že už s tím někdo ze socialistů nepřišel."

MUDr. Jan Hnízdil:
Pacienti přicházejí se závratěmi, nevolností, vysokým tlakem, úzkostmi a depresemi. Nemocemi ztělesňují společenskou situaci. Jejich potíže nápadně připomínají potíže pasažérů letadla. Řítíme se někam a nevíme proč. Pilotní kabinu ovládli nebezpeční psychopati. Náraz bude hodně tvrdý.

Petr Paulczyński:
To je mi teda aféra. Když dramaticky vykládali, jak v Americe vyhodili cestujícího z letadla, tak se nakonec ukázalo, že to letadlo vůbec ještě neletělo.