PONDĚLNÍ GLOSY 27.03.2017

Miroslava Macka
Na následující dotaz a povzdech „Napadne někoho alespoň jeden jediný zákon, který byl schválen během tohoto volebního období a je něčím doopravdy prospěšný pro naši zem a její občany?
Možná nemám ucelené informace, ale já vnímám POUZE samé zákazy, likvidace, příkazy a buzerace, regulace, kriminalizace - a naprosto neuvěřitelně dokonale propracovaný systém penalizací“ lze jednoduše odpovědět: cožpak může být cesta k rozvinutému socialismu jiná?

Miroslav Jahoda na facebooku:
Nechápu, proč se stále píše o tom, že Česká republika má obavy, že vícerychlostní EU bude znamenat, že budeme vyloučeni z některých rozhodovacích procesů.
Z veškerých rozhodovacích procesů jsme celou dobu vyloučeni tím, že nemáme žádný vliv na to, kdo bude zvolen v ostatních 26 státech a přehlasuje nás. Zákony vytváří Evropská komise, které k tomu nedal mandát jediný občan Evropy.
Z toho obavy nepramení?

A dále píše:
Rozvíjí se takový nešvar. Radikalizují se auta. Každou chvíli čteme v novinách, jak nějaké auto zaútočilo. To bude tím, jak už všude cpou tu Smart inteligenci, tak asi už auta začínají přemýšlet a podléhat nebezpečné ideologii.
Taková Škodovka, Dacia nebo Lada jsou v klidu, těm zůstává kritické myšlení. Japonská auta jsou také v pohodě, ta si radikální ideologii přímo zakázala.
Ale velké ohrožení platí pro Mercedesy, Opely či BMW. Ty, které žijí na východě, tak ještě dejme tomu, ale v zemi původu škoda mluvit.
A úplně nejhůř jsou na tom Renaulty, Peugeoty a Citroëny, kde už radikalizace dosáhla vrcholu.
Mysleme proto na naše auta. Každé nově příchozí auto, které přijede do Evropy by asi mělo dostat školení o nenávisti a poklidném soužití v jednom parkovacím domě.

Kdyby to EU myslela s rovnoprávností žen vážně, zakáže horní díl plavek.

Češi jsou smějící se bestie:
Já mám náhodou tu změnu času rád.
Kdybych byl presidentem, prosadil bych, aby se čas měnil aspoň 5x do roka. A pokaždé jindy. A o jiný časový úsek, třeba 32 minut.
Lid by se pořád udržoval v bdělosti.
Navíc bychom to hezky natřeli EU, zahraniční návštěvy by byly mnohem zábavnější.
A fungovalo by to proti terorismu. Časová koordinace větší skupiny by byla prakticky vyloučena.