ÚTERNÍ GLOSY 21.03.2017

Miroslava Macka
Účetnictví ministerstva zahraničních věcí pojmenoval Nejvyšší kontrolní úřad následovně: „neúplné, neprůkazné a nesrozumitelné”. Zjištěné nesrovnalosti jsou ve výši 2,7 miliardy korun.
Takže tu máme jasný důkaz, že stát se opravdu vede jako firma. Tedy ta Babišova, kde chyby přece dělá každý, nejen nezkušená účetní…

Tomáš Haas:
Další bezvadný nápad z Bruselu:
Harmonizace a narovnání sociálních dávek pro migranty, aby byli motivováni jít i jinam, než do zemí jako Německo, Francie, Rakousko či Švédsko.
Češi budou jistě plní lásky a harmonie, a budou s radostí mezi sebou vítat migranty, kteří budou mít na osobu třikrát větší příjem, než naši důchodci, nebo lidé v nízkopříjmových zaměstnáních. A migranti budou naším altruismem motivováni k hledání zaměstnání, ve kterých budou mít nižší příjem, než na podpoře.
A platit to budou z daní naši občané, ti samí, kteří jsou ujišťováni, že nízké platy a nízké důchody jsou nutné, protože stát na víc nemá, a naše ekonomika víc nemůže poskytnout.
Kdy už lidem dojde, že sebranka v Bruselu nadělala spoustu chyb svým rozsahem spíše kriminálních a teď hledá cesty jak z bryndy (ale jen té jejich vlastní) ven, bez ohledu na následky pro drtivou většinu Evropanů?
Jediným východiskem je rozpustit ten Bruselský spolek a přestat naslouchat bruselským byrokratům, maoistům, zeleným socialistům a psychopatům.
A přestat lidem lhát, že je to pro nás výhodné a nemůžeme bez toho existovat.

Češi jsou smějící se bestie:
Primátorka Prahy: Středočeši by měli nechávat svá auta před Prahou.
Vzkaz primátorce: A někteří přivandrovalci z východu by se Praze měli vyhnout úplně.