ÚTERNÍ GLOSY 14.03.2017

Miroslava Macka
Včera jsem na Radiožurnálu vyslechl reportáž z Egypta, pojednávající o tom, kterak je tam módní mít maximálně dvě děti a vícečlenné rodiny jsou v podstatě minulostí. To mne zaujalo, a tak jsem si to ověřil: Egypt se potýká s prudkým nárůstem obyvatel. Podle zdrojů listu The Guardian se v roce 2012 narodilo o 560.000 Egypťanů více než v roce 2010, což je vůbec nejvyšší dvouletý populační přírůstek od doby, kdy se začaly vést demografické statistiky. Průměrný počet dětí na jednu ženu vzrostl na 3,5…

Proč to ten reportér dělá? To se nás snaží přesvědčit, že neplatí Kaddáfího slova, že Arabové dobyjí Evropu dělohami svých žen?Firma Wrigley Confection dostala za minulý rok investiční pobídku 252 690 424 Kč a vytvořila 28 nových pracovních míst.

Tedy přes 9 milionů za 1 nově vytvořené pracovní místo. Není to skvělé?

zdroj: CzechinvestOpsáno z facebooku (Sdružení pro ochranu půdy):

Nejdříve vytvořte dotační tituly na podporu pracovní mobility a stěhování za prací a investičními pobídkami podporujte zaměstnanost ve velkých továrnách ve městech. Až se vám začne vylidňovat venkov, vytvořte dotace, aby se lidi zase vraceli zpátky a zůstali na venkově. Vítejte v České socialistické republice!Petr Pauczyński stručně a jasně:

Andrej Babiš prodal své firmě své firmy, aby si za takto utržené peníze mohl nakoupit dluhopisy své firmy.

Proti tomu jsou karusely úplný hovno…Tomáš Haas:

Ten nový cenzurní úřad vůbec nebude cenzurou. Bude jen vysvětlovat. A proto na jeho práci, podle paní poslankyně Langšádlové, bude muset navazovat práce policie a státních zástupců. Nám to pak vysvětlí soudy. Opravte si kalendář, píše se rok 1951.Češi jsou smějící se bestie:

Konečně někdo přišel na nápad, jak reálně zlikvidovat Rusko. Doteď europolitici tápali.

Španělský euro think tank však přichází s lepším a výrazně účinnějším řešením.

Uznat Rusko jako evropského partnera a přijmout jej do Evropské unie. Což musím uznat, že je strategie geniální.

Představte si takovou pětiletku v EU. Obilná pole zaplaví řepka, tím zničíme jejich potravinovou soběstačnost. Ruský vozový park nesplňuje euronormy, takže jim zrušíme schopnost přesunu. Za povinně odevzdaná auta dostanou šrotovné, za což jim povinně zadotujeme rozhledny a cyklostezky.

Jaderné zbraně nejsou slučitelné s hodnotami EU. Osobně je ministr Lavrov odevzdá naší zahraniční představitelce Mogherini.

Ruské televize budou zrušeny, protože vysílají ruskou propagandu. Vojenská přehlídka 9. května bude nahrazena duhovým pochodem.

Krym bude zabaven jako imigrační území pro Afriku a Sýrii.

Takže žádné bombardování Moskvy, tady někdo přichází konečně se skutečnou hrozbou a trestem pro Rusy.