STŘEDEČNÍ GLOSY 22.02.2017

Miroslava Macka
David Rath, který je sám už pět let vyšetřovaný pro korupci, tvrdí, že má závažné důkazy v kauze Babišova Čapího hnízda. S informací přišel zpravodajský web Seznam. "Mohu hrát roli klíčového svědka,“ prohlašuje Rath.
Zdá se, že by se v kosteleckých uzeninách mohlo záhy objevit skutečné maso…

Opakovaný vtip opravdu není vtipem, ale trapností nad trapnost:
Pokud Řecko nedostane dalších 7 miliard eur, zbankrotuje…

V Barceloně ukradl švédský občan nákladní auto plné propan butanových lahví a řítil se do centra. Byl zastaven policejní střelbou. Určitě byl psychicky narušen. Zda je to Olaf nebo Muhamed policie nesdělila…

Deset tisíc Kosovanů dorazilo jenom během letošního ledna do Maďarska, za jehož hranice utíká stále více ilegálních migrantů. Z Kosova přitom odcházejí nejen mladí muži bez závazků, ale i celé rodiny s malými dětmi. Přechod srbsko-maďarské hranice je pro ně nejkratší cestou na západ, kde, jak doufají, najdou práci a lepší život.
A já se doposud domníval, že po osvobození Kosova od srbské nadvlády Severoatlantickým paktem tam nastal počátek ráje na zemi! Ale možná jdou ti Kosované do západní Evropy jen poděkovat svým osvoboditelům…

Favorit nizozemských parlamentních voleb Geert Wilders na mítinku prohlásil: „Ačkoliv nejsou všichni Maročané odpad, je v Holandsku mnoho marockého odpadu.“
Informaci o tom přineslo včerejší Právo s titulkem WILDERS O MAROČANECH PROHLÁSIL, ŽE JSOU ODPAD.
Klasická novinářská sviňárnička.

NASA uspořádá velkou tiskovou konferenci o „objevu přesahujícím hranice naší sluneční soustavy“. V rámci akce má dojít k odhalení významných informací o exoplanetách, neboli planetách, které obíhají kolem jiné hvězdy než Slunce a patří tím pádem do jiné sluneční soustavy. NASA bude konferenci vysílat živě ve středu od 19 hodin středoevropského času.

Vlastníci lesů budou povinně odvádět poplatky do nového lesnicko - dřevařského fondu, který chystá ministerstvo zemědělství a který má zlepšit jejich image a nabádat občany ke spotřebě dřeva.
Bolševizace státu neutěšeně pokračuje…

Ještě se Švédové ptají Trumpa, co měl na mysli, když mluvil o nepokojích ve Švédsku, kterou jdou na vrub imigrační politice?