PÁTEČNÍ GLOSY 10.02.2017

Miroslava Macka
Je vidět, že si prezidentský kandidát Michal Horáček před sestavením a prezentací svého hvězdného teamu nepřipomněl pohádku Josefa Čapka „Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort“…

Švédský policista Peter Springare, který má za sebou 47 let v činné službě, má být obviněn z „podněcování rasové nenávisti“ za následující text, který umístil na svůj facebook:
Takže takhle, tímto jsem se zabýval tento týden od pondělka do pátku: znásilnění, znásilnění, loupež, napadení, pokus o znásilnění, znásilnění, vydírání, vydírání, napadení, napadení policisty, vyhrožování policistovi, drogový trestný čin, drogy, těžký zločin, pokus o vraždu, opět znásilnění, opět vydírání a špatné zacházení. Podezřelí pachatelé: Ali Mohammed, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, opět, opět, Christopher – opravdu, švédské jméno z okraje drogového světa, Mohammed, Mahmod Ali, opět a opět. Pachatelé v tomto týdnu pocházejí ze zemí: Irák, Irán, Turecko, Sýrie, Afganistán, Somálsko, Somálsko, opět Sýrie, Somálsko, neznámo odkud, neznámo odkud, Švédsko. U poloviny pachatelů si tím ovšem nemůžeme být jisti, protože nemají doklady. Což většinou znamená, že lžou o zemi původu a svém jménu. A to mluvíme jen o Örebro. A toto nás zaměstnává na 100%. Tak to porovnejte se situací před 10 – 15 lety.
Policista doposud pracuje, až do rozhodnutí, zda bude obviněn z trestného činu „podněcování rasové nenávisti“.
Jak bylo již mnohokrát řečeno: Sebevražda Evropy v přímém přenosu! Udělejme vše pro to, abychom nedopadli stejně!

V nové směrnici pro obnovitelné zdroje Komise navrhuje omezit roli biopaliv při snižování emisí z dopravy. Ukazuje se totiž, že mohou životnímu prostředí spíše škodit. Komise navíc podle evropských auditorů nemá dostatečnou kontrolu nad tím, jaká biopaliva se v EU vlastně používají.
Jinak řečeno, tento způsob oškubávání občanů už je natolik profláknutí, že musí přijít na pořad jiný…

Určitě si přečtěte a hlavně, velmi se nad tím zamyslete:
https://www.facebook.com/golan.danova.kancelar/posts/1485444181496499

Erik Best:
Ministerstvo financí prodává obligace za minusové hodnoty, ČNB devalvuje a poslanci se zabývají tím, že by obchody měly účtovat za plastové tašky.

Čtenář glos M. P. mi napsal:
Pokud vím, tak Andreji Babišovi potvrdil slovenský nejvyšší soud, že nebyl agentem STB. Já jsem ale český občan - a podléhám pouze české jurisdikci. Rozhodnutími slovenských, zimbabwských, kongských či australských - nebo jiných - soudů nejsem jako český občan vázán. Tedy pro Čechy platí otázka: "Který český soud a kdy rozhodl, že Andrej Babiš nebyl agentem STB?"