STŘEDEČNÍ GLOSY 8.02.2017

Miroslava Macka
Čtenář glos K. C. mne upozornil na to, že by úřad pro potírání desinformací měl ihned zarazit zprávu na seznamu.cz, že prezident Zeman vyrazil na běžky.

Karolina Stonjeková na facebooku:
Koukám, že sponzorem pořadu Reportéři ČT se staly oční kapky Ocutein. Tak progresivní přístup ze strany televize nelze než ocenit! Je vidět, že na Kavkách dobře vědí, jak jejich relace na diváky u obrazovek působí, neb při sledování tohoto pořadu člověk snadno propadne dojmu, že snad blbě vidí.
A aby to Čété měla komplet, mohla by s možností sponzoringu oslovit i výrobce špuntů do uší. Otázky Václava Moravce by nám zase mohli přinášet producenti měřičů krevního tlaku, případně svěracích kazajek! Že ke "Stošedesátosmičce" Nory Fridrychové by se dokonale hodil Guttalax, už ani netřeba zmiňovat.

Aleš Horák na facebooku k rozhodnutí slovenského soudu, že Babiš nebyl spolupracovníkem StB:
Teď už zbývá jen logický krok, kterým bývalí důstojníci StB požádají o udělení ocenění za třetí odboj, neboť konspirativně falšovali spisy domnělých agentů, čímž uvedly systém v takový chaos, že se zhroutil.

Jakub Horák na facebooku:
Jeden z hlavních přínosů Hatefree je, že zaměstnávají v diskusích mnoho pomatenců, trpělivě jim odpovídají a zlatá každá minuta, po kterou ty ztracené duše nepobíhají bez dozoru po internetu.

Čeština je jazyk vtipný:
Tak jsem si tu politiku trochu okoštoval…