PÁTEČNÍ GLOSY 3.02.2017

Miroslava Macka
Stát si monopolizoval prodej léčebného konopí. Výsledek: konopí (mimo černý trh) není. Jak typické!

Ze všeho se nakonec stává fraška:
V mužské věznici v americké Smyrně, která je s 2500 trestanci největší ve státě Delaware, došlo ke vzpouře. Skupina trestanců zajala část ostrahy a získala kontrolu nad přísně střeženým zařízením, zatím ale není jasné, jaké má požadavky. Vězni drží jako rukojmí dva dozorce, policie se vzbouřenci vyjednává prostřednictvím vysílačky, k jejich požadavkům se však nevyjádřila. Důvodem k činu byly podle jednoho ze vzbouřených trestanců špatné podmínky ve věznici, ale i kroky nového prezidenta Donalda Trumpa.

Tak tomu nerozumím: v Německu má trvalý pobyt skoro 600 islamistických extrémistů, kteří jsou potenciálně nebezpeční a měli by být tedy pod kontrolou pomocí elektronických náramků. Přitom ideální řešení je tak jednoduché: kdo z nich do 24 hodin neopustí Německo, bude zastřelen. Neboť, když máte v bedničce jablek jedno shnilé, tak ho tam necháte a označíte ho barevnou propiskou?

„Nekompetentní, populistický egomaniak v úřadu amerického prezidenta, netušící důsledky svých neústavních dekretů. Poněkud nebezpečný pro celý svět“, pravil kompetentní skvělý politik Jiří Dienstbier mladší…

Čtenář glos J. C. :
Nezdá se Vám, že Babiš odvádí pozornost k tomu, že měl dostatečné příjmy na nákup dluhopisů, místo aby předložil výpisy z banky, že peníze za dluhopisy skutečně na Agrofert převedl? Evidentně se jedná o fingovaný úpis dluhopisů a neuskutečněný převod peněz!
Dodávám: co myslíte, chopí se toho hlídací psi demokracie, kteří doposud nejsou na jeho výplatní listině?

A pak vás nemá bolet bránice…

Petr Paulczyński:
Když se v titulcích na ČT objeví "expert", je možné bez obavy z prohry vsadit na to, že začne mluvit naprostý blb!

Opsáno z facebooku:
Fronta u pokladny v naší malé sámošce nedaleko základní školy. Nákupy: Snickers, Mars, Bounty, Margot, Cola, Fanta, slané brambůrky. Vzkaz žactva naší vládě: vyližte nám prdel!

Češi jsou smějící se bestie:
Proč si zápasníci sumo holí nohy? Aby si je lidi nepletli s feministkami.