STŘEDEČNÍ GLOSY 14.12.2016

Miroslava Macka
Dva vědecko - technické parky, které dostaly maximální 300milionovou dotaci, už zkrachovaly. Třetí k tomuto osudu míří a čtvrtý - tentokrát zadotovaný „jen“ 230 miliony - vyšetřuje policie. V dalších podnikatelských inkubátorech potom často sídlí firmy, které mají k inovacím hodně daleko.
Tolik stručná zpráva. Zbývá jen dodat, že jakákoliv státní dotace připomíná transfúzi, která by probíhala z pravé ruky do levé, přičemž by se většina krve rozbryndala po podlaze.

Think tank Evropské hodnoty podle své výroční zprávy dostal v roce 2014 od Ligy lidských práv přes 675 tisíc korun, aniž by ovšem tato částka jakkoliv figurovala ve výroční zprávě Ligy lidských práv. Za rok 2015 uvádí výroční zpráva Think tanku příjem přes 625 tisíc korun od Ligy lidských práv, ta však do dnešního dne výroční zprávu za rok 2015 nevydala.
Něco tady velmi smrdí, zdá se…

Alexander Tomský:
Rovnostářský stát porušuje veškeré hranice autonomie rodiny, školy, církve, spolků; chce pást občany jako ovce a mnozí bohužel přikyvují.

Juraj Poláček na netu:
Kam se vypařilo „sedmileté děvčátko“, moderní Anne Franková, které tweetovalo z Aleppa (města skoro bez elektřiny a přístupu k internetu)dokonalou angličtinou proud propagandy o trpící demokratické opozici?

Petr Paulczyński na fb:
Nechápu, proč do diskuze o kuřáckých restauracích cpou kuřáky a nekuřáky. Ani o jedny nejde, jde o majitele vs politické dobrosery.