STŘEDEČNÍ GLOSY 7.12.2016

Miroslava Macka
Karolina Stonjeková:

Malá lekce mainstreamové výrokové logiky:

Zeman nás vrací na východ, a proto si domlouvá schůzku s Trumpem.

Trump je xenofob a rasista, a proto obdržel ocenění od židovských organizací.

Někdo něčemu nerozuměl?Erik Best na facebooku:

Nelze sdílet obavy Miroslava Macka o anonymitě udávání přes web ministerstva financí na nevydání účtenky EET. Nebude to anonymní. Jediným kliknutím se přece Vojenské zpravodajství dozví, kdo si stěžoval.M. P. na facebooku:

Řekl bych, že občanská společnost tentokrát zaspala. Čekal bych již husté seznamy Burešových podniků, které je nutné anonymně bonzovat na EET portálu a pořád nic. Ach jo. Takhle ten spravedlivý čistý, neúplatný svět nevybudujeme.P. H. na facebooku:

Po velkém úspěchu EET a odstranění zlodějských podnikatelů, což zaměstnanci radostně přivítali, bude příští rok rokem zavedení EKZ – ELEKTRONICKÉ KONTROLY ZAMĚSTNANCŮ.

Zjistilo se totiž, že zaměstnanci okrádají své zaměstnavatele o miliardy korun ročně a tak stát od firem vybírá menší daně. Jeden zaměstnanec krade papíry do kopírky, další sponky, další úklidové prostředky, na dílnách se kradou šrouby, matice,nářadí, prostě všude samý zloděj. Tak si zaměstnanec po vstupu do zaměstnání nasadí čepičku s kamerou a ta bude nepřetržitě přenášet jeho pracovní režim. Tuto kameru, stejně jako podnikatelé EET kasu, si zaplatí ze svého, zajistí její propojení na server a v případě pohybu mimo dosah signálu data odešle ihned po jeho získání. Náklady za kameru a každoměsíční servis mu budou kompenzovány jednorázovou částkou odpočtu z jeho výplaty 5.000,-Kč.

Neposkytnutí videa bude pokutováno částkou až půl milionu korun.

Toto opatření poctiví zaměstnanci jistě přivítají, neboť z firem odstraní nepoctivce a zloděje. A kdo proti tomu bude protestovat,tak je jasné, že mezi ty zloděje patří.R. J. na facebooku:

Slušný počet mých přátel si všiml toho, jak hrdě a bez trapných emocí (natož s nějakým ničením věcí, zapalováním aut atd.) nesli porážku v rakouských volbách ti "pravicoví extrémisté".

Dočkáme se zamyšlení politologů, čím to je, že inteligentní demokraté toto nezvládají?

Nebo je to vše zase trochu jinak?