ČTVRTEČNÍ GLOSY 22.09.2016

Miroslava Macka
Jedné věci jaksi nejsem stavu porozumět. Ekonomika doposud šlape, míra nezaměstnanosti nízká, státní investice do dálnic a velikých projektů též, a přesto má být schodek státního rozpočtu na příští rok 60 miliard korun. A to nepočítám ještě těch 200 miliard, o kterých stát dle Babiše (než se stal ministrem financí) ročně přicházel kvůli korupci a plýtvání. Tak kde, ksakru, jsou?

Zajímavá náplň práce aneb před volbami je možné všechno (z facebooku jihomoravského hejtmana Michala Haška):
Na Klinice dětských infekčních nemocí Dětské nemocnice Brno jsem se zúčastnil prezentace výsledku projektu Tématické pokojíky pro malé pacienty. O zútulnění celkem 27 pokojů veselými obrázky pro malé pacienty se postaral spolek Solnička s podporou Jihomoravského kraje, firem, spolků i jednotlivců - např. Petra Švancary. Všem donátorům a hlavně paní Bradáčové, ředitelce spolku Solnička jsem dnes za jejich podporu poděkoval.

Pokud Julian Asssange (WikiLeaks) publikoval tajné informace o Bushových průšvizích, byl pro levici hrdina. Když nyní informuje o korupčních aférách Hillary Clintonové, je Putinovým a Trumpovým přisluhovačem.

Petr Štěpánek:
Nečiní mi to žádné potěšení, ale á margo posledních výroků předsedy ODS Petra Fialy, že německá AfD je krajní pravice, jsem nucen konstatovat, že pan předseda ODS není politolog, nýbrž trouba. A obávám se, že indoktrinace ODS "pravdou a láskou" a její splynutí s politickým a mediálním euromainstreamem, doprovázené navíc rezignací na obhajobu elementární lidské svobody, dostoupilo takové intenzity, že to tuto kdysi pravicovou stranu posouvá za hranici možného bodu návratu. Škoda!

Opsáno z facebooku:
Nových Sedm statečných zahrnuje černocha, indiána a Asiata. Bude tam ještě vozíčkář, autista, lesba a dement?