PÁTEČNÍ GLOSY 12.08.2016

Miroslava Macka
Pomalu se schyluje ke konci prázdnin a policii se stále ještě nepodařilo vypátrat ty neonacisty z Thunovské ulice, kterým (ne)velel ten policejní důstojník v černém. Pamatujete? Ono totiž spoléhání na krátkou paměť občanů je také jednou z pracovních metod…Jediné, co nechápu ovšem je, že si takové jednání nechá líbit i opozice v parlamentu.

Jihomoravský hejtman Michal Hašek o své neexistující tiskové mluvčí věděl a věděl též, že se za ní skrývá nepravomocně odsouzená lobbistka Jana Mrencová. Bývalá mluvčí jihomoravského kraje Denisa Kapitančiková na těchto svých slovech trvá, její bývalý šéf ji však osočil ze lži.
Můžete však klidně vsadit na to, že Hašek nadále zůstane jedničkou jihomoravské kandidátky ČSSD. Což vypovídá o současném stavu Česka mnohem více, než jakákoliv mnohasetstránková studie.

V pražském Klementinu byla vy čtvrtek ráno naměřena nejnižší teplota pro 11. srpen od roku 1869. Tak takhle si globální oteplování nepředstavuji!

Španělská infantka vzala své dvě děti ve věku 15 a 18 let na Mallorce na corridu a nyní jí hrozí pokuta 10.000 Eur, neboť na Baleárech se smí na corridu až v plnoletosti.
Další klasická ukázka pseudohumanity inženýrů lidských duší. Od 15 let sice může souložit a klidně provozovat sado - maso, ale kdepak na corridu!