PÁTEČNÍ GLOSY 15.07.2016

Miroslava Macka
Po každém krveprolití způsobené střelnými zbraněmi požadují dobroserové jejich omezení nebo úplný zákaz. Budou po atentátu v Nice dle stejné logiky požadovat zákaz nákladních automobilů?

Boris Johnson bude v nové britské vládě ministrem zahraničí. A to nám media doposud vtloukala do hlavy, jaká že je to krysa opouštějící brexitovou loď, když se vzdal kandidatury na premiéra…

Martin Schulz zkritizoval složení nové britské vlády. Což je pro ni to nejlepší vysvědčení.
A mimochodem, kam zmizela baronka Ashtonová? To by byla premiérka!

Bývalý český velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář prohlásil, že by zvážil kandidaturu proti Zemanovi, pokud by se neobjevil další dostatečně silný kandidát.
Tak tomu nerozumím. Pokud je dle svých vlastních slov „dostatečně silný“, proč čeká na svoji případnou další konkurenci a neporazí Zemana sám?

Kadeřník si během svého pětiletého působení ve službách francouzského prezidenta přijde v přepočtu na téměř 16 milionů korun.
To není vtip, takto hospodaří Hollande s penězi daňových poplatníků. Socialistický Král Slunce…

Klára Samková na facebooku:
Právě jsem se dozvěděla, že v senátním obvodu Prahy 6 bude kandidovat další kandidát, osoba mi značně blízká, a to s heslem "kulomet do každé rodiny". Když jsem se ptala, proč to, bylo mi odpovězeno, že přece podle posledních zaručených každodenních zpráv z ČT, ČRo a i soukromých médií nám hrozí bezprostřední napadení Sovětským Svazem, tedy dnes Ruskem, a přece nelze předpokládat, že za nás spřátelené pluky Němců, Francouzů, Angličanů a Američanů budou hrdinně bojovat někde u Moravské brány, aby nás ochránily... takže "kulomet do každé rodiny" je přece logickým řešením. Na tuhle volební kampaň se FAKT těším...