PONDĚLNÍ GLOSY 30.05.2016

Miroslava Macka
Islám coby náboženství ke komunismu a nacismu přirovnávat rozhodně nelze. Islám coby státní ideologii ovšem v mnoha a mnoha ohledech ano. Někdo by to měl tureckému velvyslanci v ČR či Advokátní komoře připomenout, než posunou tento svět do ještě větší absurdity.

Už se ministr Herman omluvil Němcům za atentát na Heydricha?

Z facebooku jihomoravského hejtmana Michala Haška:
Také dnes pokračuje pracovní výjezd premiéra Bohuslava Sobotky na jižní Moravě. Začínáme návštěvou krajské nemocnice ve Vyškově, kde jednáme o rozvojovém plánu nemocnice a připravovaných investicích, o aktuálních problémech zdravotnictví v ČR i regionu jižní Moravy. Doprovází nás mj. náměstkyně ministra zdravotnictví Lenka Teska Arnoštová, místopředseda Senátu Ivo Bárek, šéf zdravotního výboru Senátu Jan Žaloudík a můj náměstek Roman Hanák.
Dodávám:
Není nejvyšší čas konečně odstátnit zdravotnictví? (Neplést si s privatizací!!) Neměla by jednat o rozvojovém plánu nemocnice a připravovaných investicích její správní rada? Složená dle zásady „kdo platí, rozhoduje“? Dokud se budeme moci dočíst o zdravotnictví takovéto šílenosti, zůstane nadále bezednou černou dírou.