PONDĚLNÍ GLOSY 11.04.2016

Miroslava Macka
Velmi doporučuji všem, kteří souhlasí s obžalobou Martina Konvičky za jeho výroky o muslimech či je jim to lhostejné, aby si tento začátek konce svobody slova a svobody vůbec (neboť ta je nedělitelná) po čase tiše připomenuli, neboť držet hubu a krok bude povinností.

Pravdomluvnost Jiřího Paroubka je děsivá: považuje totiž za chybu, že po jeho odchodu z Lidového domu skončila spolupráce s advokáty Smutným a Janstou „protože tady nejde jen o paragrafy, ale také o kontakty na soudech a podobně“.

Jen pro připomenutí:
Už se policii podařilo identifikovat ty zamaskované provokatéry z Thunovské ulice? Už byli obviněni a obžalováni? Už byla objasněna role policisty v kožené bundě? Už poslanci ODS kvůli tomu interpelovali ministra vnitra?

Hans - Georg Maassen, šéf německého Spolkového úřadu pro ochranu ústavy , tedy kontrarozvědky:
„Velkým problémem je především to, že platný cestovní pas při příchodu do Německa nepředložilo až 70 procent všech migrantů. Zaregistrováni tak byli pouze na základě vlastních údajů. Starost mi dělá to, že my a naše partnerské tajné služby máme v databankách sice informace o nebezpečných osobách, mohlo nám ale uniknout, že jsou u nás, protože přicestovali pod falešnou identitou."
Svatá prostoto!

Ten „odborný“ výňatek nemá chybu! Jak málo stačí k tomu, aby byli obyvatelé bez hnutí prstem bohatí a šťastní!
Součástí strategického plánu, resp. vize města, bude také tzv. slogan města (motto), který by měl v několika slovech vystihnout charakter našeho města, vztah k němu a jeho žádoucí rozvoj. Stanovení sloganu je velmi důležité, zejména pro posílení marketingu města. Kvalitní a dobře zvolený slogan a s tím spojená značka/logo Žďáru, může v mnoha případech zásadně změnit životní podmínky obyvatel, zajistit příliv nových investorů a podpořit jeho návštěvnost. Úspěšná značka může změnit Žďár nad Sázavou na místo, kde lidé chtějí žít, bavit se a pracovat, což má výrazný ekonomický přínos. Silná identita je také zásadní v silné konkurenci ostatních měst a regionů.

Petr Paulczyński:
V Orlové zjistili, že každý čtvrtý školák fetuje. No, hlavně, že zakázali kouřit v hospodách….