PONDĚLNÍ GLOSY 1.02.2016

Miroslava Macka
Komplexně Geniální Babiš chce snížit DPH ze sudového piva. Proč zrovna u tohoto jediného artiklu? Protože se blíží volby a Babiš přece potřebuje tupé podnapilce ke svému znovuzvolení. Jeho ideálním volebním heslem by mohlo být „Koupím si vás za vaše peníze“…

Na rekonstrukci karlovarského hotelu Thermal přispěje stát 300 miliony korun, hlásá titulek jedné zprávy. Tak za prvé, nepřispěje stát, ale my, daňoví poplatníci, a to nedobrovolně. A za druhé: neměli by se ostatní karlovarští hoteliéři vzbouřit a zahájit právní kroky proti úředníkům, kteří rozhodli o podpoře jejich konkurenta?

Získat zbrojní průkaz bude opět o něco těžší, schválili poslanci.
Boj proti nelegálním zbraním zařídíme omezením legálních zbraní. Čest práci soudruzi!

Korektnost prý útočí i na hračky: panenka Barbie dostane nové tvary a ze štíhlé vysoké krásky se změní v "průměrnou ženu" s reálnějšími proporcemi, větším zadkem a silnými stehny.
Netušil jsem, že blbosti se dnes říká korektnost…

Kancléřka Merkelová říká sice každou chvíli něco jiného, ovšem vždy neopomene konstatovat, že to dělá dobře…Kolín nad Rýnem přitom zrušil tradiční karneval – což je, bohužel, nutno vykládat jako další vítězství islámu nad totálně změkčilou německou (ovšem nejen německou) politickou reprezentací.

Zpráva:
Policie nechybovala, když předloni v mezinárodním vlaku vyzvala k prokázání totožnosti právničku Zuzanu Candigliotu. Za tu se postavil Krajský soud, který rozhodl, že policisté postupovali nezákonně. Nejvyšší správní soud ale verdikt zrušil.
Dodávám:
Zřejmě není náhoda, že se s policií kvůli prokázání totožnosti soudí paní, která sama sebe popisuje na svém blogu následovně: "Advokátka spolupracující s Ligou lidských práv, příznivkyně svobody, hlubinné ekologie, veganství, práv zvířat, feminismu a celkově nemateriálních hodnot a kritického a otevřeného myšlení."

Leo Švančara na facebooku:
Takže podle průzkumů 72,7% Čechů požaduje - a to dlouhodobě - právo na svém pozemku použít zbraň proti vetřelci, zatímco jen 9,5% dotázaných v opakovaných průzkumech toto odmítá.
Čili opět politici, stejně jako v otázkách imigrace a dalších a dalších, zvysoka a s pohrdáním kašlou na to, co si přejí ti, kterým mají sloužit, protože se jimi nechali zvolit do svých výnosných křesel. Jsme zkrátka pro naše politiky jen opovrženíhodná verbež, která nemá žádného jiného účelu, než je královsky živit.