PONDĚLNÍ GLOSY 11.01.2016

Miroslava Macka
Zcela vynikající rozhovor s historikem Vondruškou v sobotním Právu. Rozhodně si jej nenechte ujít!

Jak vylézalo jedno novoroční svědectví z Kolína nad Rýnem za druhým, neustále v nich byly slyšet věty „Policie byla bezmocná, policie vůbec nemohla zasáhnout…“
Přitom se záhy ukázalo, že tamní policie zasahovat umí, dokonce i vodními děly…to ten tamní ředitel policie ani nemusel být odvolán! Ale vážně: Je velmi tristní vidět Německo v takovém vnitřním rozkladu.

Televizní redaktoři zakazovali lidem pozvaným do vysílání, aby spojovali kolínské události s uprchlíky. Napsal to v pátek německý list Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). Citoval přitom kriminologa Christiana Pfeiffera, který v TV pořadu Phoenix-Runde potvrdil: „Televizní redaktoři v rozhovoru před vysíláním dávali pokyn, aby (hosté) v souvislosti s událostmi v Kolíně nemluvili o uprchlících. Jinak bude rozhovor přerušen.“
Cesta do orwellovských pekel…

Podle německého deníku Bild bylo policii nařízeno, aby neuváděla plný rozsah trestných činů páchaných azylanty, aby nedošlo k posílení "pravicově extremistické diskuse."
Je zřejmé, že žadatelé o azyl se v Německu úspěšně integrovali. Do zločineckých struktur…

Miroslav Jahoda na facebooku:
V záplavě informací o imigrační krizi prosákne nějaká ta zpráva o dění v Polsku. Naši novináři píší o převratu nacionalistů. A mají pravdu! Poláci začínají ohrožovat tradiční Evropské Hodnoty neomarxismu, multi-kulti a vůbec budování Evropského člověka. Pro ilustraci přikládám třeba hrozivá vyjádření ministra zahraničí Wasczykowského: "Chceme pouze vyléčit naši zemi z některých chorob. Minulá vláda razila levicovou koncepci, jako kdyby se svět musel točit pouze v jednom marxistickém směru: ve směru směsi kultur a ras, světa cyklistů a vegetariánů, který staví jedině na obnovitelných zdrojích energie a válčí proti všem projevům náboženství. To nemá nic společného s tradičními hodnotami Polska."
Poláci také dostali napomenutí ohledně plánovaných změn v médiích od samotného Komisaře pro lepší regulaci (to se tak opravdu jmenuje) Timmermanse. Nepochopili vůbec, že soudruh to s nimi myslí dobře a stejný ministr opět skandálně reagoval:
"Úředník EU, který dostal úřad díky politickým vztahům, píše demokraticky zvolené vládě. Odkud si přivlastňuje to právo? Pan Timmermans pro mně není rovnoprávný partner."
Ovšem za naprosto nejhorší, nejvíce nenávistná a rozvratná považuju tato slova: "Proti marxistickému řádu světa stavíme to, co většině Poláků leží na srdci - tradice, znalost historie, lásku k vlasti, víru v Boha, normální rodinný život vedený mužem a ženou."
Věřím, že nyní už každý musí uznat, že situace v Polsku je opravdu kritická a že EU musí být opravdu zděšená. Navrhuju aby statečná bojovnice za práva islámistů, ministryně EU Mogherini, po evropsku reagovala a poslala minimálně ostrý protestní dopis!

Je neuvěřitelné, jak se na síti dokáží i názoroví odpůrci rychle shodnout! Trvá to jen chvíli a oba si o tom druhém myslí to stejné: že je to debil.

David Forbelský na facebooku:
Vážený pane ministře financí, chápu, že v návalu starostí máte jiné věci v hlavě než elementární znalost matematiky pro ZŠ.
Ale pokud něco snížíte z 21% na 16%, nejedná se o snížení o 6 %.

Jak se také poznají zločinní podnikatelé, kteří neplatí daně:
Používají tří a vícevrstevný toaletní papír.
Kupují masné výrobky s obsahem více než 50% masa.

Opsáno z facebooku:
Kamarádka mojí tety (52let) žije už dlouho v Bonnu..dneska volala, že jí obstoupili dva muži a že se těšila, že jí budou osahávat prsa, ale byli to revizoři v metru a chtěli vidět jen lístek…