PONDĚLNÍ GLOSY 14.12.2015

Miroslava Macka
Už víte, co pro vás bude znamenat čerstvě podepsaná klimatická dohoda? Budete platit a platit a stát vás bude ještě více omezovat, hlídat a kontrolovat, a to vše jen kvůli novému náboženství a jeho fanatikům.
Ten slib nedovolit přírodě, aby zvýšila průměrnou teplotu o více než 2 stupně, je ovšem geniální: když to příroda zařídí, budou to vydávat za svůj úspěch a sebe za hvězdy, když ne, svedou to na nás, že jsme je neposlouchali, nedělali všelijaké ty doporučené bláznoviny, odmítali nechat se ještě více ždímat a prohlásí se za hvězdy sami. A řádně se odmění, opět z našich daní…

To je neuvěřitelné! Do Německa doputoval oficiální miliontý imigrant a nikdo jej neuvítal, nepředal mu dary a ani si nemohl udělat selfíčko s Merkelovou! Takto se obohacovači nevítají!

Bezpečnostní analytik Jan Schneider v rozhovoru pro Parlamentní listy:
Podívejte se na ty anonymní výlevy v diskusích pod články na internetu. V prostředí, kde je trpěným zvykem, neřku-li módou, anonymně kanalizovat své mysli, je mi proti té bandě psychotiků sympatický každý vrah, který šel „na férovku“.

Pouze v dialogu se může společnost zdravě vyvíjet. Je však až komické, jak si mnozí ten dialog představují – že se snad všichni na sebe budou usmívat a mít šťastné výrazy v tvářích a hovořit to samé. Ne, nikoliv a hovno, jak pravil mistr Vaculík. Dialog, ten žádoucí společenský dialog, se totiž velmi pravidelně vede s protivnými lidmi s protivnými názory s protivnými ksichty s protivnou gestikulací a mimikou, prostě eklhaft, žádné souznění duší. Jediné, co nás může s touto situací alespoň malinko smířit, je to, že stejně blbý pocit z dialogu s námi mají ti protivní lidé.

Michal Majzner:
Když jsem zakládal před rokem a půl petici pro Senát s názvem Prezidente, odejděte, byl jsem prostě naštvaný. Nedokázal jsem se smířit s faktem, že český prezident svými slovy podporuje násilí kryté propagandou Vladimira Putina na Ukrajině. Cítil jsem za to zodpovědnost a stud. Od chvíle, kdy se podle mě stal oficiálně podezřelým ze zrady našich ústavních hodnot, se mi trochu lépe dýchalo.
Začali jsme sbírat 10 000 podpisů nutných k tomu, aby petici musel projednat Senát na plenárním zasedání.
Bez komentáře!

Ota Vychodil:
Obama tvrdí, že pařížské "poručíme větru dešti" je šancí zachránit planetu. Možná. Ale větší šancí zachránit planetu spíše je, aby Obama a všichni jemu podobní bojovníci s přírodními zákony, kteréžto boje mají zakrýt jejich zoufalou neschopnost kvalitně spravovat jim svěřené státy, konečně táhli k čertu.

Erik Best:
Sun Tzu: Pokud znáte svého nepřítele i sebe, můžete zvítězit ve sto bitvách bez jediné ztráty.
My ovšem neznáme ani svého nepřítele:
Islánský stát
IS
Islámský stát v Iráku a Levantě
ISIL ( s výslovností Aisil)
Isil (s výslovností Isl)
Islámský stát v Iráku a Sýrii
ISIS
Irácký stát v Iráku a al – Shamu
Da´ih
Daesh
Un - islamic Non - state


Martin C. Putna na twitteru:
Fakulta polepena veleplakáty mesiáše Petra Robejška. Tak jsem na všechny napsal RUSKÝ ŠVÁB.
Holt pan profesor…


Miluju reklamy:
Darujte sněhobílý porcelán ve veselých barvách…