STŘEDEČNÍ GLOSY 18.11.2015

Miroslava Macka
Synek z prominentní bolševické rodiny, spolupracovník StB, stávající ministr financí a místopředseda vlády Andrej Babiš na Národní třídě klade kytici a mluví o tom, že naděje mnoha lidí se nenaplnily.
Jeho a jeho soudruhů, jak se zdá, ano…

Jak jsem se několikrát dozvěděl z Radiožurnálu v přímých vstupech, na demonstraci na podporu prezidenta Zemana a proti islámu se „normální lidé nedostanou“. Moc bych prosil o vysvětlení: jak se bez důkladného odborného vyšetření rozezná normální a nenormální člověk?
Zemanův projev pak byl obvyklý: směska moudrých vět, něco méně moudrých až hloupých dodatků pro shromážděné a otření se o novináře.
Někteří mediální pracovníci pak v tento den často předváděli svoji zaujatost a neprofesionalitu, namísto aby si to s nenáviděným prezidentem vyřídili tím, že mu dokonalou, vyváženou a profesionální prací vezmou vítr z plachet.

Leo Švančara na facebooku:
Kdyby se toho Mäsárika poté, co se pokusil jako student napadnout v zuřivosti ředitele gymnasia pohrabáčem, nezastal katolický kněz páter Matěj Procházka - a Mäsárik (poté již Masaryk) tudíž mohl dostudovat ve Vídni - toto panoptikum nemuselo vůbec být.

Interpol: dovolit občanům nosit na veřejnosti zbraně je nejefektivnější prevence teroristických útoků.