ÚTERNÍ GLOSY 3.11.2015

Miroslava Macka
Uprchlíci zachrání chřadnoucí ekonomiku, eurozóně vydělají miliardy, spočítaly banky.
Zajímavý titulek, teď jde jen o to, zda to nejsou bankovní „experti“ stejné kvality jako ti z Lehman Brothers…

Dánská vláda chce v nejbližší době přijmout opatření, podle něhož by se nově příchozí imigranti museli povinně účastnit kurzů sexuální výchovy. Každé třetí znásilnění v zemi má totiž na svědomí pachatel z komunity přistěhovalců. Běženci se mají během povinných kurzů naučit, že v Evropě je možné spát pouze s těmi ženami, které s tím souhlasí.
To je divné, doposud se u jakékoliv čecháčkovské xenofobní zmínky o znásilňování imigranty vždy objevoval dodatek pohodářů, že to není pravda a jsou to přehnané obavy.

Zdá se, že nastává doba, kdy bude výhodné být cikánský homosexuál, který konvertoval k islámu. Jedině ten nebude osočován ze všeho možného kšeftaři s lidskými právy.

Čtenář glos R. F. mi napsal:
Citované vyjádření rektora University Palackého bylo pro mne nefalšovaným déjà vu, neboť v tomto (v)zdělávacím ústavu jsem již velmi podobná slova slyšel a to v 70. letech. Tedy jen s tím nepodstatným rozdílem, že místo o rozvazování pracovního poměru se hovořilo o vylučování ze studia (neboť bylo vlídně centralizačně demokraticky hovořeno ke studentům) a místo xenofobie byl zmiňován pravicový revizionismus a oportunismus. Ale jinak si tato universita očividně důsledně zachovala své tradice, které nadále tvůrčím způsobem rozvíjí.

Opsáno z facebooku:
V čase všeobecného lhaní se pravdivá slova stávají extrémismem.