STŘEDEČNÍ GLOSY 7.10.2015

Miroslava Macka
Existuje dokonalý důkaz, že Rusové bombardují v Sýrii ty správné cíle: Jakubu Jandovi ze think - tanku „Evropské hodnoty“ se to nelíbí…

Jiggs McDonald, moderátor Hall of Fame NHL v Ontariu, vyzval k toleranci:
Jsem opravdu zmatený, že mnoho mých přátel je proti stavbě další mešity v Torontu. Myslím, že by mělo být cílem každého Kanaďana být tolerantní bez ohledu na jeho náboženské přesvědčení. Proto by mešita mělo být povolena, a to ve snaze prosazovat toleranci.
Proto také navrhuji, abychom otevřeli dva noční kluby hned vedle mešity, čímž podpoříme toleranci zevnitř mešity. Jeden z klubů by byl gay klub a mohli bychom ho nazvat "Turban Cowboy " a druhý, topless bar, by se jmenoval "You Mecca Me Hot".
Hned vedle by mohlo být řeznictví, které se specializuje na vepřové maso, a vedle něj pak restaurace s otevřeným vepřovým grilem s názvem" Iraq of Ribs".
Naproti přes ulici by mohl být obchod se spodním prádlem s názvem "Victoria Keeps Nothing Secret (Victoria nedrží nic v tajnosti)" se sexy figurínami ve výlohách, prezentujícími zboží, a na druhé straně obchod s lihovinami s názvem "Morehammered."
To vše by mohlo povzbudit muslimy, aby prokázali toleranci, kterou žádají po nás.
Ano, měli bychom podporovat toleranci a každý z nás v tom může sehrát svou roli tím, že toto předá dál. A pokud se právě nesmějete nebo neusmíváte ...

Opsáno z facebooku:
"Na radikální teroristy používáme normální munici a na umírněné umírněnou munici."
"A jak se liší umírněná munice od normální?"
"Tak jak se liší radikální terorista od umírněného teroristy.“