Homepage

ÚTERNÍ GLOSY 15.09.2015

Miroslava Macka

Majitel pizzerie v Hrušovanech nad Jevišovkou na Znojemsku se rozhodl svůj postoj k uprchlíkům vyjádřit jasně. Na svůj facebookový profil v úterý vyvěsil fotku s nápisem „V naší restauraci pro imigranty nevaříme!“ Případ řeší policie.
Tolik zpráva. Další důkaz toho, že svoboda slova platí jen o něčem a někdy… bohužel je však nedělitelná.

Zdalipak si ještě někdo vzpomene, jak se v roce 1999 humanitárně bombardovalo, aby se mohli kosovští Albánci vrátit z emigrace domů?

Štěpán Binko na facebooku:
Evropa se rozhádá, jestli si rozdělí dvacet, čtyřicet nebo sto dvacet tisíc uprchlíků, zhroutí se přitom základní atributy a procesy v EU fungující, a přitom Německo očekává za 2015 příliv osmi set tisíc a do konce roku další jeden milion lidí, kteří sem přijedou s vidinou ráje na zemi. A volení zástupci, kteří u nás nezvládají vymoci tak elementární dodržování norem typu v lázních se nekoupu v burce, v noci se nedělá bordel, nás chtějí přesvědčit, že ví, jak na to.

Dodatek z facebooku:
Co dělali politici EU, když začaly nepokoje v muslimských zemích v Africe a na Blízkém východě? Dohadovali se s námi, nováčky, o názvu olomouckých syrečků. Dokázali, že sedí ve svých bruselských, berlínských či pařížských skleněných věžích ze slonoviny, kam ozvěna dopadů jejich předchozích chybných rozhodnutí nedolehne. Teď sklízíme všichni důsledky jejich neschopnosti.

Fotografie a jiné (nepolitické) texty Miroslava Macka zveřejňuje www.macekvbotach.cz

DALŠÍ INFORMACE: MACEK Miroslav (1944)
Zveřejněno 15.09.2015

Copyright 2000-2021 © ViditelnyMacek.cz