STŘEDEČNÍ GLOSY 29.07.2015

Miroslava Macka
Ministři rozdělili na odměnách jen za první pololetí tohoto roku 220 milionů korun. Zřejmě ministerští úředníci dřeli jako koně. Ovšem vzhledem k tomu, že za celý první půlrok nenastala ve státě žádná zcela mimořádná situace, která by je nutila udělat něco nad rámec své obvyklé práce, jde o klasickou sviňárnu - rozdávání z nakradeného cizího.

Svoji sexuální orientaci si nevybíráme. Ovšem vybíráme si způsob její prezentace...proto je tak jednoduché nesouhlasit s Prague Pride.

Konečně světlo v tunelu řecké krize! Nenáviděná „trojka“ věřitelů jedná v Athénách pod novým názvem „instituce“…ach, jo!

Podivuhodná zpráva:
Torontská policie pátrá po muži, který během závěrečné ceremonie Panamerických her vykřikl neslušnou misogynskou frázi na reportérku CBC. Když Charlie Agro končila svoji přímou reportáž, objevili se za ní dva muži a jedna žena a jeden z mužů vykřikl frázi, která má akronym FHRITP.
Dodávám:
FHRITP = fuck her right in the pussy a dále slova z jedné písně S + Š: Malé věci řešte rukou mávnutím…takže příště vždy s trénovaným kolegou, který to na místě vyřeší, zaměstnávat policii, potažmo justici, pak netřeba.

Erik Best:
Babišův deficitní rozpočet v době ekonomického růstu podporují nejen odborové svazy, ale i podnikatelské svazy. Také s nastavenýma rukama.

Přítel Z. Š. mi napsal:
Jak prozradil jeden Valach : "My sa tu Muslimů nebojíme, trebárs starosta Čunek už dělá kolem Vsetína plot. Na každéj příjezdovéj cestě a na nádraží bude stáť hlídka, každému naleje štamprlu slivovice a zakróji kúsek špeku. Kdo si nevezme, je jasný, a fofrem ho pošlú zpátky."