STŘEDEČNÍ GLOSY 1.07.2015

Miroslava Macka
Pochopitelně, že Andrej Babiš nespolupracoval se Státní bezpečností. Cožpak vůbec existovala nějaká StB? Jen pár hodných pánů, kteří dělali svoji práci, a kteří vzhledem k vrozenému smyslu pro humor a nedostatku jiné činnosti tehdy vytvářeli falešné dokumenty a zápisy z neexistujících schůzek, což u soudu nyní po pravdě potvrdili. Mnozí z nich byli jistě vnitřně přesvědčení antikomunisté, kteří takto sabotovali svoji nudnou práci pro nenáviděný režim. Cožpak si tu idylickou dobu nepamatujete, blbouni?

Pro mnoho lidí je ovšem toto rozhodnutí bratislavského soudu dramatickou informací, neboť volili estébáka. To je přece podvod na voličích! Neměly by být nové volby?

Podle náměstkyně ministra financí Hornochové nejde u EET jen o vyšší výběr daní, ale též o kontrolu podnikatelů: "Například restaurace by měla mít v pátek a v sobotu večer nejvíce tržeb, ale pokud tomu tak nebude, a přesto zůstává otevřená, tak je to divné."
Velká sestra se odkopala, dodávám...navrhuji ji očipovat a kontrolovat počet kopulací, který by měl být o víkendu vyšší. Pokud ne, tak to bude divné…

„Sjednocená Evropa je klasickým utopickým projektem, pomníkem marnivosti intelektuálů, programem, jehož nevyhnutelným údělem je krach.“ (Margaret Thatcherová v roce 2002)
Jen o těch astronomických nákladech se nezmínila…

Lenka Zlámalová:
Největší překážkou klidného vyřešení situace v Řecku je bohužel intelektuální pýcha evropských mandarínů, jako je šéf komise Jean-Claude Juncker. Ti si cynicky vymysleli euro jako páku k vytvoření politické unie, kterou většina občanů členských zemí nechtěla a nechce.

Ivan Hoffman:
Je-li svět ve válce s terorem, řada problémů, které politici nejsou schopni vyřešit, musí počkat. Válka s terorem je skvělé alibi, vítaná příležitost omezit občanská práva a svobody.

Opsáno z facebooku:
Ve vyhrocené atmosféře kolem řecké krize nezbývá místo na racionální argumenty, kupříkladu, že za ni může Kalousek.