PONDĚLNÍ GLOSY 29.06.2015

Miroslava Macka
Určitě se zase najdou nezodpovědní xenofobní, rasističtí jedinci, kteří budou vydávat útoky ve Francii, Tunisku a jinde za dílo islamistů ovlivněných islámskou ideologií a nikoliv za útok pomatených extremistů, kteří nemají s mírumilovným islámem nic společného…

Nezpochybnitelným důkazem o škodlivém vlivu imigrantů na ekonomiku je současný ministr financí.

Bývalá mluvčí hnutí ANO Radka Burketová za čtyři měsíce působení v České inspekci životního prostředí získala odměnu ve výši 65 tisíc korun. Kupříkladu za to, že jako tisková mluvčí zorganizovala tiskové konference.
Už je vám zcela jasné, proč je nezbytné opět zvýšit výběr daní? Také děvčata z ANO dřou jako koně…

Zpráva:
V roce 2015, má tranzitem prostřednictvím ukrajinského systému přepravy plynu projít asi 50 miliard metrů krychlových, a Ukrajina obdrží v tranzitních poplatcích asi 1,5 miliardy dolarů, což je jen necelá polovina objemu plynu za loňský rok, řekl na tiskové konferenci v Kyjevě, expert na energetickou bezpečnost Jurij Gavrilenko.
"Pokud bude do roku 2019 dokončen "Nord Stream", a "Turecký Stream" se bude blížit k dokončení, pak budeme v nejlepším případě přes ukrajinský systém přepravy plynu pumpovat až 30 miliard metrů krychlových plynu. To bude generovat příjmy pouze asi 1 miliardy dolarů. V běžných cenách za to nakoupíme jen asi 4 miliardy kubických metrů plynu.
"Nevíme, kde najdeme peníze na nákup dražšího zemního plynu než dnes platíme. Úvěr včas nezískáme a Evropa nás nepodrží", rozhodil rukama Gavrilenko.
Dodávám:
To od něho není pěkné takto nedůvěřovat EU…

František Matějka na facebooku:
Mohlo by zdát, že socialistická vláda uhájila pozici v socialistickém Bruselu a uprchlíci k nám budou přijímáni tzv. dobrovolně. Ve skutečnosti dojde k tomu, že přijmeme stejný počet uprchlíků, jako podle povinných kvót, protože na ně tutově dostaneme dotace a na ty už se těší tzv. lidskoprávní zdánlivě neziskové organizace, které vyvíjí enormní tlak na to, abychom uprchlíky přijímali. Vlk se zdánlivě nažere a koza zůstane celá. Postoj české vlády měl být NE, nikoli ANO v jakékoli podobě. Občané České republiky se ničím nezasloužili o původ problémů v zemích imigrantů, na rozdíl od starých států EU a USA, které ty státy vojensky a podporou islamistických opozicí v rámci Arabského jara proti původním sekulárním vládám rozesraly, nenesou žádnou odpovědnost a vinu, a proto nejsou povinni a nezaslouží si nést na svých zádech jakékoli náklady na přijímání imigrantů. Náklady nejen aktuální finanční, ale ani bezpečnostní v době budoucí.

Opsáno z facebooku:
Když chce Obama zjistit, jak sem má Hollande, Cameron nebo Merkelová, zeptá se NSA. Co se týče Putina, musí mu zavolat osobně.