PONDĚLNÍ GLOSY 4.05.2015

Miroslava Macka
Andrej Babiš:
Podle odhadu přišla Česká republika v roce 2012 o 88 miliard korun nezaplacených na DPH.
Dodávám:
Nepřišla. Utratili je občané namísto rozhazovačného eráru.

Ministerstvo práce a sociálních věcí vypsalo tendr na firmu, která by resort za necelého půl milionu dostala do vysílání rozhlasu i televize. Žádá i živý vstup ministryně Michaely Marksové v Událostech ČT. Po dotazech novinářů ministerstvo zvažuje, že tendr zastaví, šlo prý jen o přílišnou aktivitu některých úředníků.
Tato zpráva není kupodivu z 1. apríla, ale z 1. máje, svátku práce…způsoby, jakými jsou ochotni zešílení úředníci (a že jich je!) utrácet naše daně, jsou už zcela neuvěřitelné!

Europoslanci, kteří hlasovali pro přerozdělování imigrantů v rámci EU:
ČSSD: Jan Keller, Olga Sehnalová, Pavel Poc, Miroslav Poche
TOP09: Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jaromír Štětina
KDU-ČSL: Pavel Svoboda, Michaela Šojdrová, Tomáš Zdechovský
Pokud k přerozdělování skutečně dojde, donuťme tyto poslance, aby si imigranty vzali k sobě domů, živili je a zabezpečili, aby se chovali zákonně. Neboť rozhodně nejednali jako zástupci občanů, neboť ti jsou drtivou většinou proti.

Přítel Z. Š. mi napsal:
Shledávám dosti podobného na situaci USA, která se nyní potýká se svojí afroamerickou menšinou v porovnání s ČR, která má podobné „výsledky„ své politiky vůči své indočeské menšině. Snad až na to, že naši cigáni nemají presidenta, státní žalobce, či starostu a až na to, že čeští poslanci ještě ani jednou nenavštívili USA, kde by vyjádřili znepokojení nad situací černošské menšiny a neposkytli svým americkým kolegům několik obligátních knížecích rad, jak s nimi dál.