PÁTEČNÍ GLOSY 13.03.2015

Miroslava Macka
Lisabonská smlouva zakazuje Evropské centrální bance nakupovat vládní dluhopisy přímo od jednotlivých vlád. Nakupuje je tedy nepřímo od obchodníků. Větší pohrdání duchem smlouvy si snad ani nelze představit…eurohujeři mlčí…

Australští vědci dokázali, že homeopatické léky nemají mimo placebo efektu žádný prokazatelný účinek. Hluboce se mýlí. Jejich účinek na konta jejich výrobců je ohromný a nepopiratelný.

Radiožurnál včera kol poledne přinesl zprávu, že kdesi u amerického pobřeží spláchl plejtvák turistku z lodě do moře a ta po převozu do nemocnice zemřela...tak tomu říkám ta správná veřejnoprávní informace, bez níž nemůžeme být!

Opsáno z facebooku:
Prahu vede nějaká paní, kterou tu nikdo nezná a ona nezná Prahu. Občanství má od loňska a kromě kamarádství s oligarchou nemá jinou kvalifikaci. A záda jí kryje ultralevicový ekofanatik. Za tisíc let Praha horší vedení neměla, a to byl Olomoučák Hudeček už dost velký průšvih.

Chcete uspět v politice ? Bojujte proti korupci. Co nejhlasitěji... Boj proti korupci má spoustu výhod. Bojovat proti ní může každý. K obvinění někoho z korupce, nepotřebujete žádné důkazy. Naopak z korupce nařčený nikdy nedokáže, že se jí nedopustil...