ČTVRTEČNÍ GLOSY 12.06.2014

Miroslava Macka
Mirka Němcová (pokud si ještě vzpomínáte, kdo to byl) včera v ČT 24 řekla, že byla šokována, když se dozvěděla o podrobnostech vztahu Nečas - Nagyová, neboť o jejich vztahu dříve nevěděla. A tak si kladu otázku, byla tak hluchá, slepá, nemyslící či prostě hloupá?

Prezident Zeman oznámil, že stihneme přijmout euro do roku 2017. Bylo by to prý skvělé, neboť kupříkladu Rakousko, Německo nebo Slovensko si euro pochvalují. Škoda, že se nezeptal v Itálii, Portugalsku, Španělsku či Řecku…

Madelaine Albrightová přirovnala ukrajinský Majdan k českému Václaváku v roce 1989. Bilance Majdanu: stovky mrtvých, ztráta Krymu, rozbombardovaná města na východě Ukrajiny, desetitisíce lidí na útěku, ekonomika v rozvalu…
Ztráta soudnosti, dá se k takovému přirovnání jedině říct!

Náměstek primátora Karviné Petr Bičej (ČSSD):
Používejme normální zdravý selský rozum. Je nenormální, aby celé generace rodin žily na dávkách. Oni nás vyčerpávají. To víte, že dáváme obrovské peníze do sociální oblasti, ale tohle nás zabíjí….kdo nemá práci a peníze, ať neplodí děti.
Dodávám: To zas bude řevu od kavárenských pseudohumanistů!

Opsáno z facebooku:
Dotaz na motivační kouče a další podobné lehkoživky: Ta moudra, která z vás padají, si vymýšlíte sami nebo na to existuje nějakej generátor?

Když už zvýšíte daně na cigarety na úroveň EU, tak žádám taky takový důchod jako mají v EU!