ČTVRTEČNÍ GLOSY 22.05.2014

Miroslava Macka
Akciová společnost, v níž 22% vlastní Agrofert, žádá ministra životního prostředí Brabce (Babišovo ANO) o udělení licence. Fotovoltaika je už profláklá, tento tunel do kapes občanů je ještě neotřelý. Hlídací psi demokracie, které si Babiš doposud nekoupil, by měli být ve střehu!

Václav Klaus počítá vodu v plastové láhvi za projev levičáctví ( já spíše módní blbosti). Proto byli redaktoři časopisu Týden překvapeni, když v Institutu Václava Klause našli na stole právě vodu v plastu. Dostalo se jim od VK odpovědi, že i Institut musí šetřit. Což je nesmysl: voda z kohoutku, kvalitou zcela stejná, stojí jen zlomek.

David Forbelský na FB:
Další rána krizi přímo na solar! Zdaníme starší auta! A zadotujeme nová!
Hned po autech bych se pak, soudruzi, zaměřil na nábytek. Ten je často v domácnostech také dost starý, o hradech a zámcích ani nemluvě!

Jarek Hylebrant na FB (mám stejný názor):
Co je to za zvrhlou tlupu novinářů a lidí, která dává prostor člověku, který si odseděl trest za nájemnou vraždu své manželky? Je pozván na premiéru filmu a na "červeném koberci" se podepisuje?! Já jsem asi vážně z jiného světa anebo se Češi už opravdu pomátli...