ÚTERNÍ GLOSY 1.04.2014

Miroslava Macka
Manažeři Babišových firem to mají dobré: mohou si dělat, co se jim zlíbí, vyplácet si nesmyslné odměny, rozprodávat pokoutně majetek známým a příbuzným, dělat jedno mizerné rozhodnutí za druhým, a to vše zcela beztrestně, neboť Babiš je jen majitel a nikoliv podnikatel (jak zdůrazňuje prezident Zeman) a rozhodně jim tedy do správy a řízení svého majetku nebude mluvit, neboť to už by podnikal…ale vážně: ten náš prezident je neuvěřitelný…(doplňte dle svého názoru).

572 606 800 Kč měsíčně bude potřebovat Marksová Tominová na zvýšení každého důchodu o 200 Kč jen v roce 2015, právě to slíbila v přímém přenosu. Bohužel, jako obvykle neřekla, kde je vezme.

Senátor Rand Paul, který chce za republikány v roce 2016 kandidovat na amerického prezidenta, si servítky nebere. Před pár dny pokáral americkou administrativu za „export demokracie“ a dodal, že od roku 1991 USA prostřednictvím nevládních organizací investovaly do ovlivnění ukrajinské politiky 5 miliard dolarů „za které jsme si koupili revoluci na Ukrajině, ale co z toho daňoví poplatníci mají? Nic dobrého...Spojenými státy vybraný premiér už byl ve Washingtonu prosit o peníze.“
Copak na jeho slova říkají naši rusobijci?