STŘEDEČNÍ GLOSY 22.01.2014

Miroslava Macka
"Při zákroku proti ozbrojenému pachateli majetkové trestné činnosti došlo k výstřelu. Pachatel později v nemocnici zemřel," řekl mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek. „Případ jsme převzali, naši lidé jsou na místě," doplnila mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů Radka Sandorová.
Dodávám: podivná zpráva. Znít by přece měla: Policie konala svoji práci a zastřelila ozbrojeného zloděje. Zasahující policisté budou vyznamenáni.

Čtenář glos M. Š. mi napsal:
K vaší řečnické otázce, zdali nový finančně-analytický útvar pro boj s korupcí proklepne Agrofert pravím, že to zajisté bude jeden z jeho prvních úkonů, a že (překvapivě) shledá účetnictví Agrofertu ještě křišťálovější než Standovy miliony.
Kdybych chtěl být hnusný, dokonce bych řekl, že kromě špiclování konkurence Agrofertu, to bude jediný cíl tohoto útvaru.

Šéf rakouské Erste Bank Andreas Treichl o situaci v Evropě:
Potřebujeme psychiatrickou léčebnu pro populistické politiky. Šlo by o obrovskou kliniku nejméně se šesti tisíci lůžky.

Opsáno z facebooku:
Na feministkách jako je Marksová - Tominová je zajímavé to, že jsou většinou chlapštější než většina chlapů.

Hlavní podstatou existence zákona o státní službě v členských státech EU je vytvoření voličské základny, která se bude za nabídnuté jistoty zatraceně snažit, aby se pokud možno ze současného vývoje v Evropě nic nezměnilo.

Všichni by si rádi koupili Řecko, ovšem bez Řeků…