PONDĚLNÍ GLOSY 20.01.2014

Miroslava Macka
Za novou tváří v čele ODS se seřadila pětice (opět) letitých bafuňářů ODS. Troufám si tvrdit, že se nezmění nic, jen ušlechtilých slov o změně nastane průjem převeliký…
Souhlasím ovšem s Martinem Fendrychem, který napsal: Víc než na Fialovi bude ODS závislá na Babišovi. Pokud by ANO dokázalo dělat politiku ne pro Agrofert, ale pro lidi, pokud by Andrej Babiš skutečně dokázal šetřit na státu a nešetřit na občanech, pak to bude mít pravice blbé. Pokud se ale ukáže, že to byly jen řeči a že se věci nemění, že se k lizu prostě jen dostaly jiné kliky, pak se část voličů, která od ODS utekla k ANO, vrátí.
Jen jsem zcela přesvědčen, že nic z proklamovaného se Babišovi nepodaří a nakonec trapně z politiky vycouvá. Pokud nebude vykopnut, neboť jej doženou „hříchy mládí“…už teď je na něm vidět, že toho má plné zuby a lituje dne, kdy do politiky vlezl.

Mnoho nových delegátů kongresu ODS se také poučilo, že kde Ivan Langer, tam dusno…že už se na to nevykašle!

Ministerstva vnitra a financí dávají dohromady speciální tým pro boj s daňovými úniky. Jaká je šance, že proklepnou Agrofert, co myslíte?

Ministerstvo financí zveřejnilo strategii financování a řízení státního dluhu ČR na rok 2014. Potřeba financování pro tento rok činí 398,5 mld. Kč. Plánovaná hrubá výpůjční potřeba se pohybuje na 350,1 až 400,1 mld. Kč. Hrubá emise státních dluhopisů se chystá na úrovni 239,2 mld. Kč.
Cesta do pekel pokračuje…

Opsáno z facebooku:
Jmenování Marksové - Tominové do funkce ministryně práce a sociálních věcí vypovídá o této vládě více, než jsme chtěli vědět.
Čtenář glos J. M. mi k témuž ovšem napsal:
Podle EU si lze zvolit, jakým pohlavím se cítím být...takže chlapi, zvolte do občanky pohlaví ženské a splníte genderové podmínky a nemusíte měnit práci podle genderové ředitelky Marksové -Tominové....
První "předpis" z Unie, který "bude k něčemu užitečný…