ÚTERNÍ GLOSY 19.11.2013

Miroslava Macka
Bezostyšnost některých lidí je neuvěřitelná. Obžalovaný Milan Kovanda, exšéf Vojenského obranného zpravodajství, nám kupříkladu s docela vážnou tváří tvrdí, že si VOZ najal na sledování manželky premiéra Nečase soukromou detektivní agenturu jen proto, aby posoudil práci konkurence.
Stejně tak zhrzený Jiří Paroubek: "Bylo by logické, aby mi nějaká univerzita nabídla angažmá. Mají ale zřejmě dostatek nadprůměrných kádrů, že o mě nemají zájem.“
Na Davida Ratha ovšem nemají…

Vláda utratila 5 milionů liber za radarové vybavení pro bojový letoun, který byl mezitím sešrotován. (seriál Jistě, pane premiére)
Ministerstvo obrany zničilo nikdy nepoužité padáky, které jen pár let před tím nakoupilo za 120 milionů korun. (Nejvyšší kontrolní úřad ČR)

Pražský obchodník P. B. mi napsal:
Přes cinty pana Singra jsme k dnešnímu datu na třiceti procentech loňské tržby.... takže se tĕm
chytrákům podařilo před vánoci zaříznout maloobchodní obrat. Následovat budou nucené výprodeje zboží nakoupeného před intervencí a totální propad prodeje na dlouhé a dlouhé mĕsíce... Ach jo.

V Italii za posledních 10 měsíců zkrachovalo téměř 10.000 firem, nejvíce za posledních 10 let a situace se nadále zhoršuje. Je nejvyšší čas, aby vystoupil některý z vůdčích eurosocialistů a ujistil náš, že krize EU je za námi a čekají nás jen a jen světlé zítřky.

Opsáno z facebooku:
Jednou z mála výhod socialismu bylo, že nebyly cédéčka s ezoterickou hudbou pro miminka.