ČTVRTEČNÍ GLOSY 31.10.2013

Miroslava Macka
V tom rozhořčení nad hloupými a prolhanými politiky ČSSD by se nemělo zapomínat na jejich hostitele, který při objímání stromů na Vysočině nic starého nezapomněl (to jen my zapomněli na causu Bamberk a další, nemluvě o jeho patologické mstivosti) a nic nového se nenaučil.

„Hlavní cíle našeho programu už jsme splnili. Historicky jsme zabránili vládě levice za podpory komunistů a zvyšování daní“, říká člen bývalé komunistické šlechty a agent StB, náhlý pravičák, Komplexně Geniální Babiš. Také daně, nebýt dotované řepky a dalších dotací, na kterých vydělává miliardy, by mohly být nižší.

Tomáš Baldýnský v Lidovkách:
Toto všeobecné a stále narůstající opovržení zemí, v níž žijeme, není následkem, ale příčinou naší aktuální nespokojenosti. Bez úcty ke své zemi je pro každého mnohem snadnější svěřit ji do rukou komukoliv, kdo jim slíbí vyřešení nějakého momentálního životního problému, protože má pocit, že o nic důležitějšího a většího nejde.

Niccoló Machiavelli:
„Viděl jsem houf hrobařů, tancovali držíce se za ruce a volali: Vítán buď mor!“

Míra Stehno na facebooku:
Hele, taky ste slyšeli, že je právě v Antarktidě nejvíc ledu v historii, a že to není důkaz, že globální oteplování je nesmysl?
Prej je v Antarktidě nízká salinita vody, tak se led vytváří snadněji.
A teď bych potřeboval opravdu zasvěcenej názor: ta nízká salinita vzniká tím globálním oteplováním??? Ona tam mrcha před tím nebyla???