STŘEDEČNÍ GLOSY 30.10.2013

Miroslava Macka
To slibované neuvěřitelné nasazení při práci pro tuto zemi a její občany nám vrcholní představitelé ČSSD právě předvádějí…

Prezident Zeman dle vlastních slov očekával, že SPOZ bude silnou protestní stranou, v čemž se mýlil. Ten omyl čestně přiznává, neboť je to jediný způsob, jak se poučit a příště se nemýlit.
Kniha, kterou napsal před lety, se ovšem jmenovala „Jak jsem se mýlil v politice“. Jak je vidět, je nepoučitelný.

Není lepším důkazem schizoidního stavu dnešního Česka , než vyznamenání Františka Čuby a Pavla Wonky ve stejný den.

Můžeme stokrát kroutit hlavou nad odposloucháváním v podstatě všech světových politiků americkou tajnou službou a může se nám to z těch či oněch důvodů velmi nelíbit. To je však vše, co s tím naděláme. Neboť existuje-li nějaká technologie, je vždy beze zbytku využita pro dobré i zlé, přičemž polarita dobra i zla je často velmi problematická a rozestřená.

Přítel Z. Š. mi napsal:
Jakoby toho povolebního a právě se míchajícího povolebního sajrajtu nebylo málo, jsou zde i další hrozné zprávy pro lidstvo.
Celé pondělí běžel na ČT 24 dole pásek, kde se pravidelně objevovala zpráva:
„Antarktida navzdory pokračujícímu globálnímu oteplování dosáhla maximálního zalednění.“


Jan Zahradil na facebooku:
Mnohokrát jsem zde nevybíravě kritizoval Karla Schwarzenberga. Dnes naopak : líbí se mi, že Schwarzenberg včera nehysterčil, normálně šel na Hrad a absolvoval ceremoniál i recepci. Dal tak najevo, že symbolika státního svátku i udržení tradice stojí nad aktuální politickou preferencí. Přitom mohl svou neúčastí levně vrátit Zemanovi kopance z kampaně a ještě si vysloužit potlesk médií a pražské kavárny. Neudělal to - respekt !


Jakub Vít na facebooku:
Zapnu ráno e-mail a Miroslava Němcová posílá všem členům ODS vyjádření k vnitřní situaci v ČSSD. Já bych raději slyšel nějaké vyjádření do členské základny k situaci v ODS. Soc. dem. získala 3x více hlasů, než Občanská demokratická strana. Kde je ta sebereflexe, ta pokora, ta nová ODS?

Facebooková rada vedení ČSSD:
Jana Bobošíková je volná a určitě by křeslo šéfky ČSSD vzala…