STŘEDEČNÍ GLOSY 9.10.2013

Miroslava Macka
Petr Hulínský z ČSSD je adeptem na novou povolební funkci, ministra sportu. Socialistické řešení nedostatku pohybu české mládeže s následnou obezitou nemůže být, pochopitelně jiné. Výsledkem bude pár desítek obtloustlých úředníků navíc, utracené miliony, které doputují ke spřáteleným „expertům“ a sdružením, a to bude vše.

Česká republika je na tom, pokud se týká vzdělání, v mezinárodním srovnání dobře. Tak říká čerstvá zpráva. Jak si však potom vysvětlit stávající volební preference?

Exhejtman a exposlanec David Rath se hrubě mýlil, když za svým zatčením viděl spiknutí řízené bývalým ministrem vnitra Kubicem. Jak se ukazuje, šlo o spiknutí, které zkonstruovali jeho kamarádi Pancová a Kott. Jak si jinak vysvětlit, že při přepočítávání úplatku za nákup sanitek pro záchrannou službu Středočeského kraje odpočítávají 1,2 milionu s tím, že to je podíl právě Davida Ratha? Pěkně ho tak, chudáka nevinného, do toho namočili!

Další důkaz, že lidská blbost je bez hranic: Stromy podél silnic zabíjejí a nemají tam proto co dělat! Jako by za nehody nemohli řidiči, kteří o strom rozflákají auto, ale stromy, protože stojí vedle cesty.

Italie má velký problém s nelegálními přistěhovalci z Afriky. Kupodivu jej mj. řeší tak, že mrtvolám imigrantů ze ztroskotané lodi udělila posmrtně italské státní občanství. Přitom jedinou účinnou metodou, jak nelegální imigraci zabránit, je okamžité vyexpedování všech imigrantů zpět. Imigrace skončí jako když utne. Pseudohumanisté by ovšem z takového postupu zešíleli, a tak silně přispívají k nezadržitelnému zániku euroatlantické civilizace.

Opsáno z facebooku:
Právní stát = stát, v němž se dobře daří právníkům.