PÁTEČNÍ GLOSY 13.09.2013

Miroslava Macka
Čtenář glos O. J. mi napsal:
Pokaždé, když spatřím předvolební billboard Bohuslava Sobotky s volebním heslem „ Prosadíme dobře fungující stát“, napadá mě hned otázka: A co jste dělal v parlamentu uplynulých 17 let?

Čtenář glos P. H. mi napsal:
Media nás bombardují zprávami o podvodném sázení na fotbal. Trochu mi z toho uniká kdo koho okradl. Vystupují zde snad v roli poškozeného nelegální asijské sázkové společnosti, které byly okradeny českými fotbalisty a rozhodčími? Nebo se tito fotbalisté spolčili s těmito pochybnými sázkovými firmami, aby společně okradli nic netušící sázející, kteří pokoutně sázeli na bůhví jakých webových stránkách? Je to jakoby dva zloději vykradli banku a policie by následně vyšetřovala to, že jeden z nich okradl toho druhého tím, že se nechtěl spravedlivě rozdělit o ukradené peníze. Je toto skutečně případ pro elitní protikorupční útvar?

Dostávám ovšem i jiný druh mailů, tento kupříkladu od čtenáře glos V. A. B. (bez úprav):
pane Macku, čtěte to někdy po sobě. Mnohdy mi připadáte jako p. pres. Klaus, který kdysi prohlásil, že má velké basketbalové ruce, nejvhodnější pro ovládání mobilu /starého typu/. Protože hrál basketbal. Já také, a mám ruce jako klavírista. A copak lidé, kteří plavali, mají mít plovací blány, jako pozůstatek sportovních aktivit? Nejste blbí?
Já už docela ano, protože jako dů-chodec naprosto chípám. A pozdravuji pana ODSáka Nečase /Mr. Time out/, který se o lidech -kriticích vajádřil jako o dobytku. Také bych docela rád rozdával /ne atkovým šklíbnám/ státní peníze. Za lásku?