ÚTERNÍ GLOSY 2.10.2012

Miroslava Macka
Pořád nechápu a nechápu, koho ti dva úředníci z ministerstva práce upláceli, když byli kvůli tomu zadrženi. Ministra, aby je nevyhodil? Novináře, aby o nich pěkně psali? Firmu, která dodala software na výplatu sociálních dávek, aby jej už konečně spravila?
Pokud se někdo dopouští uplácení, pak je přece ten, kdo peníze nebo nějaké protislužby někomu (uplácenému) dává...oba se pak dopouštějí korupce...ovšem policie i media neustále tvrdí, že jsou zadrženi kvůli uplácení...to už tady nikdo neumí česky??

„Deset dnů před volbami je takový postup skandální“, pravil na to ministr Drábek. Skandální je, že deset minut po tomto výroku byl stále ještě ministrem…

Zlatá slova k zatčení dvou vysokých úředníků ministerstva práce a sociálních věcí, opsaná z facebooku:
Stát "dotuje" a "podporuje" kde co a kde koho. V těchto objemech přerozdělovaných peněz vytahaných lidem z peněženek se prostě krást bude vždycky!!! Můžeme neustále najímat nové a nové hlídače, hlídače hlídačů a vyšetřovatele hlídačů, nebo výrazně snížit počet rozdělovaných peněz úředníky. Jakmile tito nebudou mít kontrolu nad tolika penězi a nebudou moci tedy tak výrazně pomáhat vybraným firmám, pak korupce zajde na úbytě stejně jako zmizela korupce v autoservisech a v řeznctvích ... kdy jste naposledy nesli flašku do mototechny?

Čtenář glos R. V. mi napsal:
Přemýšlím jestli myslíte ten článek o střelbě na prezidenta vážně nebo si děláte srandu.Vy nevidíte jak to v současné době v tomto státě vypadá?Jak se střelec podílel na rozpuku republiky???V současné době nelze se podílet na rozpuku republiky,protože i kdyby vláda vybrala dvojnásobek na daních,tak to chemik se zbytkem stihnou rozkrást pomocí státních zakázek,takže absolutně nechápu o čem se vlastně bavíte a zamýšlet se na tom jak je vychován je od Vás taky velmi úsměvné,Vy který nejste schopen se ovládat a fackujete lidi na veřejnosti jako chemik se nezabývejte tím jak je kdo vychován,zcela jistě Vám to nepřísluší.Mimochodem škoda,že tento e-mail půjde asi přímo Vám,raději bych to publikoval jako komentář k Vašemu článku,ale Vy asi tušíte proč toto nelze,reakcí by asi bylo na Vaše bláboly více než dost.O tom,že se chováte jako ignorant a v duchu dobrých tradic chemika - alkoholika nazýváte většinu národa lůzou o tom se už raději ani bavit nebudu,protože ve Vašem případě to stejně k zamyšlení se nad tím co jsem žvatlal nepovede,takže zbytečnost,ale jen pro Vaše info ve Všech anketách to více než 80% obyvatel tohoto státu,bere jako správnou formu protestu a je to těch 80% občanů,kteří nesouhlasí se současnou vládou státu a požadují demisi a předčasné volby.

Opsáno z facebooku:
Dobrý den. Dovolali jste se na ministerstvo práce a sociálních věcí. Všichni úředníci se věnují policistům, kteří dorazili před Vámi. Ihned, jakmile některý z nich nebude zatčen, budete spojeni. Prozatím vyčkejte [melodie]…

Byl jsem odborníky na moderní zábavu poučen, že se v případě střelby na prezidenta Klause nejednalo o paintballovou zbraň, ale airsoftovou…kaju se, kaju!