Homepage

PONDĚLNÍ GLOSY 27.08.2012

Miroslava Macka

Informace, vyřčené na okraji mediálně nafouklých bublin mají vždy podstatně větší vypovídací hodnotu. Takže jen na okraji široce rozlité záplavy Pussy Riot se tiše objevilo: Na znovupostavení moskevské katedrály Krista Spasitele přispělo různými částkami skoro milion Moskvanů.

Nadstandardní vztahy Merkelové se Sarkozym vyústily ve vznik Merkozyho. Nadstandardní vztahy Merkelové s Hollandem tedy zákonitě musí vyústit v Merde.

Václav Bělohradský:
V české politické kultuře se místo politické opozice formuje opozice proti politice.

Čtenář glos M. V. mi napsal:
Rád bych reagoval na komentář čtenáře glos, který kdy označil Pride za „levicovou politickou akci“… Osobně jsem tam byl i se svými přáteli a nic nás nenadzvedlo víc než politické exhibice všech tam jmenovaných - Paroubka, Mladých socanů, Zelených, Šiklové, a dalších… Přestože jsme na akci přišli coby na pouliční karneval a slavnost, tak nikdo z nás nejsme levicoví a nikoho z těchto politiků bychom nikdy nevolili. Nakonec mezi svými gay kamarády neznám prakticky nikoho, kdo by volil jakoukoli levicovou stranu, čili včetně Zelených. O hlasy se dělí ODS a a TOP 09. Proto by bylo možná v zájmu objektivity dobré napsat, že podle mě velká /nadpoloviční/ část lidí v průvodu není sympatizanty levicových sil. Podle mě je mezi gayi mnohem více voličů pravice než v běžné populaci. Osobně jsem na rovnítko gay/účastník průvodu = levicový příznivce až trochu alergický, protože zaznívá napříč veřejným prostorem a není podle mě pravdivé.

A na závěr jeden nekorektní z USA:
Do baru vstoupí černoch, komunista, muslim a ilegální imigrant.
Barman se zeptá: "Tak co si dáte, pane prezidente?"

Fotografie a jiné (nepolitické) texty Miroslava Macka zveřejňuje www.macekvbotach.cz

DALŠÍ INFORMACE: MACEK Miroslav (1944)
Zveřejněno 27.08.2012

Copyright 2000-2021 © ViditelnyMacek.cz