PONDĚLNÍ GLOSY 2.07.2012

Miroslava Macka
Ti novináři jsou hrozní! Představte si, že z výpisu hovorů mezi pražským lobbistou Janouškem a ředitelem Všeobecné zdravotní pojišťovny Horákem vyplývá, že si v roce 2007 intenzivně volali před zasedáním správní rady VZP, která následně rozhodla o dalších milionech pro Janouškovu firmu ORA print, vydávající předražený popjišťovácký magazín, a oni z toho hned nesmyslně usoudili, že Janoušek zřejmě ovlivňoval šéfa VZP ve svůj prospěch! Jako by těch 950 milionů z našeho zdravotního pojištění, které za léta Janoušek vyinkasoval, stálo za tak nečestné a nesportovní jednání! O holkách se bavili a o fotbale…

Petře Nečasi, už zase nám nějací podplukovníci mluví do politiky! Tentokrát jakýsi Karel Daňhel, který býval na ministerstvu obrany a tvrdí, že na nákup předražených letadl CASA silně tlačil jakýsi Barták! Jakoby ten nákup nebyl v pořádku a chtěl tím dokonce naznačit, že tehdejší ministyně Parkanová vskutku byla bílou kobylou!
Ještě, že je na Vlastu spolehnutí a bude mlčet jako hrob!

Zadlužení českých domácností: jen během května narostly půjčky u bank o 3,6 miliardy korun, u všech leasingových a splátkových firem roste zadlužení ještě rychleji.
Zdá se, že spousta lidí ví něco, co já nevím o skvělé budoucnosti české a evropské ekonomiky a vývoji svých příjmů…

Opsáno z facebooku:
Nakonec je na tom nejlíp zase doktor Rath - venku je takový hic a on si sedí v chládku…