PONDĚLNÍ GLOSY 28.11.2011

Miroslava Macka
Hnutí ANO 2011 Andreje Babiše půjde v roce 2014 do voleb. Jeho lídr má dokonce i jasno o programu: "Budeme dělat kulaté stoly, kde budou levičáci, pravičáci, středoví..."
Nekorektně, leč pravdivě k tomu dodávám: A dokonce se najde dost blbů, kteří na tento jeho program skočí a budou ho volit.
Ovšem rozhodně si přečtěte celý rozhovor, který s ním udělala sobotní MFDnes a dozajista sami uznáte, že by se jeho hnutí mělo jmenovat "Chaot a jeho parta".

V tom neuvěřitelném rozhovoru Babiš také říká: "Za starého režimu jsem dostal půjčku 600.000 na patnáct let za jedno procento. To je výhodnější než dneska. Tak proč říkat, že bylo všechno černobílé." Redaktor Kubík se jej, bohužel, nezeptal, v kterém roce za vlády bolševiků tu půjčku dostal a na co byla...A přihlaste se mi každý, kdo si za bolševiků vyjednal půjčku vyšší půl milionu!

Předseda pražské ODS Boris Šťastný nám konečně vysvětlil, co se to dělo na pražském magistrátu: primátor Svoboda chtěl přejít s částí ODS k TOP 09 a tak mu to Boris Šťastný vypovězením koaliční smlouvy s ČSSD překazil. Zdá se vám to nějaké ujeté? Mně taky...

Nechápu to: strana Národní socialisté - levice 21. století má oficiální zkratku LEV 21. Proč si tedy do čela zvolila....?

Některé nenápadné zprávy mají neuvěřitelně vysokou vypovídací hodnotu. Kupříkladu ta následující o současné Evropě: V berlínské nemocnici Charité se narodil chlapec o váze šesti kilogramů. Rodiče mu dali jméno Jihad (Džihád = Svatá válka). Jde o čtrnácté dítě čtyřicetileté matky, která váží 240 kg.